Osnabrück Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Osnabrück Vize

Almanya Osnabrück Vize Başvurusu

Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin 3. büyük kenti Osnabrück barış kenti olarak bilinmektedir. Nüfusunun büyük bölümünü Türklerin oluşturduğu kent, üniversite şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda piskoposun idari bölgesi olarak tanınmaktadır. Her yıl binlerce Türk vatandaşı tarafından Almanya vizesi ile ziyaret edilen Osnabrück’ün 23 kenti içerisinde özellikle 3 kentinde Türkler yoğun olarak yaşamaktadır.

Osnabrück İçin Vize Gereklimi

Pasaportunda Schengen vizesi bulunan Türk vatandaşları ile gri, yeşil ve siyah pasaporta sahip Türk vatandaşları için vize gerekmez.

Osnabrück için vize gereklimi sorusunun cevabı sadece bordo pasaport sahipleri için geçerlidir.

Osnabrück İçin Vize Şartları

Vize muafiyeti kapsamında ülkeye giriş yapan Türk vatandaşları 3 ayı geçmemek şartı ile ülkede kalır. Bordo pasaporta sahip olan Türk vatandaşları Osnabrück için vize şartları konusunda bilgi sahibi olarak şartları yerine getirmelidir.

Osnabrück Turist Vizesi

Türk nüfusunun yoğun olarak bulunduğu Osnabrück Almanya turist vizesi müracaatı yapılan kentlerin başında gelmektedir. Osnabrück vizesi çeşitleri yapılan seyahat amacına göre farklıdır.

Osnabrück Vize Başvurusu

Türkiye’de bulunan Almanya konsoloslukları büyükelçilik dışında Osnabrück vize başvurusu yetkilendirilmiş vize merkezlerinden ve turizm acentalarından yapılmaktadır.

Osnabrück Vize Evrakları

Almanya ziyareti için planlama yapan Türk vatandaşları Osnabrück vize evrakları hakkında detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilir. Schengen vizesi ve ulusal vize olmak üzere uzun ya da kısa süreli vize çeşitleri bulunmaktadır.

Osnabrück Vize Fiyatları/Ücreti

Almanya ve Osnabrück ziyaretleri için vize başvurusunda bulunmak isteyen Türk vatandaşları konsolosluk tarafından belirlenen;

  • Konsolosluk harcı
  • Başvuru ücreti
  • Vize danışmanlık hizmeti
  • 12 yaşı 6 başvuru sahipleri için vize işlem ücretini ödemek zorundadır.

Osnabrück vize fiyatları / ücreti dışında ayrıca

  • Fotoğraf ücreti
  • Başvuru formu ücreti
  • Fotokopi ve bilgisayar çıktı ücreti gibi ek ücretler bulunmaktadır.

Osnabrück Vizesi Kaç Günde Çıkar

Almanya ve Osnabrück vize işlemleri genellikle 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dışındaki diğer ülke vatandaşlarının işlemleri çoğu zaman 15 günü aşan süreçler içerisinde tamamlanmaktadır. Osnabrück vizesi kaç günde çıkar öğrenmek için bizi arayın.

Osnabrück Vizesi Nasıl Alınır

Danışmanlık firmamız ve profesyonel ekipler tarafından Osnabrück vize işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlandırır. Osnabrück vizesi nasıl alınır konusunda zaman kaybetmek istemeyenler bize iletişim bilgilerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×