Malatya İdata Almanya ile Vize Başvurusu - Eraytur
Almanya Vizesi

Malatya İdata Almanya ile Vize Başvurusu

Malatya’da Açılması Planlanan vize başvuru merkezi ile Malatya ‘da yaşayan misafirlerimiz başvurularını Adanada’ki vize merkezinden yapabileceklerdir. Adana vize başvuru merkezlerinden başvuru yapacak misafirlerin öncesinde mutlaka randevu almaları gerekmektedir.

Adana Vfs Global ile Vize Başvurusu

Malatya İdata Almanya ile Vize Başvurusu

Malatya,Gaziantep ve Ankara’da 1992 yılından bu yana sektörde öncü olarak faaliyette bulunan şirketlerimizin  en önemli faaliyet alanlarından biriside Vize Danışmanlığı hizmetidir. Öncelikle  Idata ofisi, VFS Global‘ , Tls Contact Visa Application Centre, ve Bls Spain international’in  Ankara ve  Gaziantep’te bulunmasından İngiltere, İspanya, İrlanda ve  Schengen ülkelerin bir çoğuna Ankara’ya da İstanbul’a gitmeden  Gaziantep’ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  vize başvuru yapılabilmekte. Bu nedenle başta Gaziantep olmak üzere güneydoğuda bulunan diğer iller de vize işlemlerini Adana ve Gaziantep’ten hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabiliyorlar. 

Almanya Türkiyeye vize veriyor mu?
Almanya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize vermekte olup bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
iDATA dan randevu nasıl alınır?
İdata üzerinden randevu almak için İdata sistemine girmeniz yeterli olacaktır. Randevular internet üzerinden alınmaktadır.
Almanya vize evrakları nelerdir?
Almanya vize evrakları vize bazında değişmekte olup bu nedenle alacağınız vizeye göre yorum yapılması gerekmektedir.

 AdanaMersin,Elazığ,DiyarbakırBatmanŞanlıurfaKahramanmaraşMalatyaHatay (İskenderun), MardinAdıyaman  vize başvuru işlemlerini Gaziantep‘ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  sorunsuz olarak  gerçekleştirebilirler. Tek yapmanız gereken sektörde öncü  ve , gerekli referanslara sahip firmalarımızı yukarıda yazılı olan numaramızdan arayarak detaylı bilgileri almak.

Seyahat edeceğiniz ya da gitmeyi planladığınız ülkenin gerekli vize başvuru belgeleri aşağıdaki vize işlemleri sayfasında bulunmaktadır. Daha kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan kolayca iletişime geçebilir, bilgi formunu doldurarak vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Malatya’dan Vize Başvuruları

Malatya’da açılması planlanan  Vize Başvuru Merkezleri

İDATA / VFS Global / TLS Contact Visa Application Center ve BLS Spain international

İDATA

İdata vize aracılık kurumu Almanya Vize Başvurularının yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu tek yetkili kurumu olan idata vize başvuru merkezi, Gaziantep’ ilinden vize başvuru adaylarının Almanya vize başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te Almanya dış temsilciliği mevcut değildir. Dolayısıyla Almanya dış temsilcilikleri adres ve telefon bilgilerine ulaşmanız mümkün değildir. İData vize başvuru merkezi ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmek olası olmaktadır.

VFS Global

VFS Global İtalya, Hollanda, İspanya, Polonya, Danimarka, Malta, Yunanistan, Avusturya, Belçika, Litvanya, Letonya,  Hırvatistan, Avustralya yetkili Vize Başvuru Merkezidir. Bu ülkelerin ilgili dış temsilcilikleri Gaziantep il merkezinde bulunmamaktadır. Bu ülkelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşsanız bile Schengen vize başvurularınız için sizi VFS Global vize başvuru merkezine yönlendireceklerdir.

TLS Contact Visa Application Center

TLS Contact Vize servisi İngiltere Vize işlemlerinin yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. İngiltere dış temsilcilikleri tek yetkili kurumu olan Tls Contact, Gaziantep ilinden  vize başvuru sahiplerinin vize başvurularını almaktadır. Gaziantep il merkezinde İngiltere Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır. İngiltere vizeleri hakkında bilgi almak için Tls Contact vize merkezinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

BLS Spain international

BLS Spain Internantional İspanya Vize Başvurularının kabul edildiği Vize Başvuru Merkezidir. İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu’nun yetkili vize aracı kurumu olan Bls Spain, Gaziantep’ten vize başvuru sahiplerinin vize  başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep il merkezinde  İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır. Vize başvuru sahipleri Bls Spain vize ofisinin çağrı merkezi hattından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Malatya İdata vize randevusu, VFS Global vize randevusu veya Tls Contact ya da Bls Spain Randevusu internet veya iletişim telefonları aracılığı alınmakta olup, randevusu alınmamış başvurular kesinlikle kabul edilmemektedir.

Vize işlemlerinin yoğun dönemlerinde randevular sonraki günlere verileceğinden, vize işlemlerinize hız katmanız sizin yararınıza olacaktır. Vize randevusu hakkında bilgi almak için 0 850 969 83 75 & 0 342 232 10 33 numaralı telefonumuzu arayabilir, randevu formumuzu doldurarak sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

Neden Visa Center Global Visa Services?

Visa Center Global Visa Services vize ofisleri Gaziantep ve Ankara’da Almanya, Belçika, İngiltere, Avusturya, Yunanistan, İtalya, Polonya, Danimarka, Amerika, Kanada ve Hollanda başta olmak üzere 78  ülkenin vize başvuru danışmanlığını yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×