Almanya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Almanya Vizesi

Almanya vize istiyor mu; Almanya vizesi alınırken C ya da D türü vize seçenekleri arasından tercihte bulunmalısınız. D türü vize uzun süreli vize manasına gelmektedir. C türü vize ise 90 günden kısa süre kalacak olan kişiler için geçerliliğini sürdürmektedir.

Almanya vizesi başvuru aşamasında sunmuş olduğunuz pasaportun kesinlikle güncel olması gerekir. Pasaportunuzun güncelliğine ilişkin bir sorun bulunuyorsa, öncelikli olarak pasaport güncelleme adımları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Almanya vize başvurusu yapılırken sadece pasaport değil aynı zamanda biyometrik fotoğraf, ikamet adres belgesi, maddi durumu kanıtlar nitelikte belge gibi unsurları da sunmanız gerekmektedir.

Almanya vizesi evrakları arasında bir eksiklik ya da yanlışlık olması durumunda başvurunuz ret yanıtı alacaktır. Ret yanıtı alan başvurular için reddi itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde başvurunun neden reddedildiğine dair daha kapsamlı bir bilgi edinme fırsatını elde edeceksiniz.

Almanya vizesi ücreti ödeme adımlarının sonrasında ret yanıtı alırsanız başvuru için ödenen tutar tarafınıza iade edilmeyecektir. Eray Tur ile iletişime geçerek tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×