Adana İdata ile Vize Başvurusu - Eraytur
Almanya Vizesi

Adana İdata ile Vize Başvurusu

Adana’da Açılması Planlanan İdata vize başvuru merkezi ile Adana’da ve çevre illerde yaşayan vize başvuru sahipleri Almanya vize başvurularını Adana’daki vize merkezinden yapabileceklerdir.

Adana vize başvuru merkezlerinden başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin önceden mutlaka randevu almaları gerekmektedir.

idata adana

Adana ,Gaziantep ve Ankara’da merkezlerinde1992 yılından bu yana sektörde öncü olarak faaliyette bulunan firmamızın  en önemli faaliyet alanlarından birisi de Vize Danışmanlığı hizmetidir.  Idata vize ofisi, VFS Global‘ , Tls Contact Visa Application Centre, ve Bls Spain international vize merkezlerinin Ankara ve  Gaziantep il merkezlerinde bulunması nedeniyle İngiltere, İrlanda, İspanya ve  Schengen ülkelerin çoğuna Ankara veya İstanbul’a gitmeden  Gaziantep’ten güvenilir ve süratli bir şekilde  vize başvurusu yapılabilmektedir. Bu nedenle başta Gaziantep ili olmak üzere Güneydoğu bölgesinde bulunan diğer iller de vize işlemlerini Adana ve Gaziantep vize merkezlerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabiliyorlar.

Başta Adana, Elazığ, Mersin, DiyarbakırBatmanŞanlıurfaKahramanmaraş, Hatay, MalatyaMardinAdıyaman  Almanya vize başvuru işlemlerini Gaziantep vize merkezimizden güvenilir ve hızlı bir şekilde  sorunsuz olarak  gerçekleştirebilirler. Tek yapmanız gereken vize başvuru sektöründe öncü  ve , gerekli referanslara sahip vize ofislerimizi iletişim numaramızdan arayarak ayrıntılı bilgileri almak.

Gideceğiniz ya da seyahatini planladığınız ülkenin gerekli vize belgeleri aşağıdaki vize işlemleri sayfasında mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir ya da bilgi formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Adana’dan Vize Başvuruları

Adana’da açılması planlanan  Vize Başvuru Merkezleri 

İDATA / VFS Global / TLS Contact Visa Application Center ve BLS Spain international

1- İDATA

İData vize başvuru merkezi Almanya Vize işlemlerinin yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. Almanya dış temsilcilikleri yetkili kurumu olan idata vize merkezi, Gaziantep’ten Almanya vize başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu olmadığından bu konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. İData vize ofisinin çağrı merkezinin numarasından iletişime geçmek ve Almanya vizeleri hakkında bilgi almak mümkündür.

2- VFS Global

VFS Global vize başvuru merkezi Hollanda, Danimarka, İtalya, İspanya, Malta, Polonya, Avusturya, Yunanistan, Belçika, Letonya, Litvanya, Avustralya ve Hırvatistan  Vize Başvuru Merkezidir. Bu ülkelerin dış temsilcilikleri Gaziantep’te bulunmamaktadır, bu nedenle bu ülkelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşsanız dahi vize başvurularınız için sizi VFS Global vize başvuru ofislerine yönlendireceklerdir.

3- TLS Contact Visa Application Center

TLS Contact Visa Application Center İngiltere Vize başvuru işlemlerinin yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. İngiltere dış temsilcilikleri yetkili vize aracı kurumu olan Tls Contact, Gaziantep’ten vize başvuru sahiplerinin başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te İngiltere Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır, bu nedenle konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. Tls Contact vize ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişim kurmak mümkündür.

4- BLS Spain international

İspanya Vize işlemlerinin yapıldığı yetkili Vize Başvuru Merkezidir. İspanya dış temsilcilikleri yetkili kurumu olan Bls Spain, Gaziantep ilinden vize başvuru sahiplerinin başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te İspanya dış temsilciliği bulunmamaktadır. Bls Spain vize merkezinin çağrı merkezi numarasından iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

İdata randevusu veya VFS Global randevusu yanı sıra Tls Contact ya da Bls Spain vize randevusu internet ve ilgili telefonlar aracılığı üzerinden alınmaktadır, randevusu alınmamış başvurular kabul edilmemektedir.  Ülkelerin dış temsilciliklerinin yoğun dönemlerinde randevular ilerleyen günlere verileceğinden, işlemlerinize hız katmanız yararınıza olacaktır. Randevu konusunda bilgi edinmek için 0 850 969 83 75 & 0 342 232 10 33 numaralı telefonumuzu arayabilir veya randevu formumuzu doldurarak sizinle irtibat kurmamızı sağlayabilirsiniz.

Neden Visa Center Global Visa Services?

Visa Center Global Visa Services vize başvuru merkezleri  Ankara ve Gaziantep’te Almanya, Avusturya, İngiltere, Belçika, İtalya, Polonya, Yunanistan, Amerika, Kanada, Danimarka ve Hollanda başta olmak üzere 78 adet ülkenin vize işlemlerini yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×