Almanya Malatya Vfs Global ile Vize Başvurusu - Eraytur
Almanya Vizesi

Almanya Malatya Vfs Global ile Vize Başvurusu

Almanya Malatya VFS Global Başvuru merkezleri uzun yıllar süren deneyimi ile başta Ankara, İstanbul ve Gaziantep olmak üzere yurdun dört bir yanından vize başvurusu kabul etmektedir. Schengen vize bölgesi vize işlemleri konusunda deneyimli uzman danışman kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren vize başvuru merkezleri Almanya vizeleri almanın güvenilir ve kolay bir adresidir.

Almanya Malatya Vfs Global ile Vize Başvurusu

Gaziantep, Malatya, Ankara’da 1992 yılından beri hizmet veren Almanya VFS Global vize başvuru merkezleri alanında öne çıkan bir vize başvuru merkezidir. Yüksek vize kabul oranıyla büyük bir başarı kazanan vize başvuru merkezleri müşterilerine konforlu hizmet sunarak vize başvuru işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Almanya Turistik Vize, Ticari vize ve Almanya Aile Birleşimi Vizesi gibi tüm vize türlerinde kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Almanya kimlere vize veriyor?

Almanya vize almaya uygun olan ve şartları sağlayabilen herkese vize vermektedir.

Almanya neden vize vermiyor?

Almanya pandemi döneminde seyahat kısıtlamasına gitmiş olup bu durum vizelere de yansımıştır ancak şu an için bu durum ortadan kalkmıştır.

Fransa Türkiyeye vize veriyor mu?

Fransa pandemi önlemleri kapsamında bir süre daha eleyici olsa da şu anda Türkiye’ye vize vermektedir.
Gaziantep ilinde bulunan konsolosluklarla hızlı bir koordinasyon sağlayan Almanya Malatya VFS Global ofisleri, doğu illerinde yaşayan vize başvuru sahiplerinin İstanbul ve Ankara’ya uzun seyahatlerde bulunmasına gerek kalmadan vize işlemlerini başlatabilmektedir.

Adana, Hatay, Mersin, Diyarbakır, Mardin, Batman, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman başta olmak üzere Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da ikametgah eden kişiler Gaziantep vize başvuru merkezimizde vize işlemlerini hızlıca ve güvenle tamamlarlar. Almanya vize ücreti vize ofislerinde tahsil edilmektedir.

Almanya Malatya VFS Global Vize Başvuruları

Almanya ve Schengen bölgesi ülkelerine kısa süreli seyahatlerde bulunacak vize başvuru sahipleri Malatya, Gaziantep VFS Global vize başvuru merkezlerinde işlemlerini kolaylıkla başlatabilmektedir. Almanya, Avusturya, Avustralya, Belçika, Hollanda, Fransa, İspanya, İtalya, Baltık ülkeleri, Norveç, İsveç, Finlandiya başta olmak üzere birçok Schengen vize bölgesi  ülkesinin vize işlemleri uzman danışmanlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Vize başvurusu yapacak kişiler Almanya Malatya VFS Global vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek şu aşamalardan sonra Almanya vizelerini alabilirler:

  • Vize başvuru merkezlerimizle iletişime geçin.
  • Almanya vize türünü ve seyahat amacınızı bildirin.
  • Vize türünde gerekli Almanya vize evrakları listenizi e-posta yolu ile size ulaştıralım.
  • Vize evraklarınızı hazırlayın ve tamamlayın.
  • Kargo-kurye aracılığı ile evraklarınızı vize başvuru merkezimize iletin.
  • Vize randevunuz alınsın, daha önce Schengen vizesi almamış kişiler Gaziantep vize başvuru merkezinde parmak izi vermek zorundadır. Vize randevularınıza katılın, gerekiyorsa Almanya dış temsilciliklerinde mülakata iştirak edin.
  • Vizeniz onaylandığında kargo aracılığı ile adresinize iletilecektir.

Vize işlemleri randevu ile yapılmaktadır.  0 850 969 83 75 & 0 342 232 10 33 telefon numaralarından randevu alabilir ve vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×