Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Almanya Vizesi

Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri

 

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

[email protected]

 

Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri, Global Visa Services Ankara Başvuru Merkezi Ankara ili merkezi ve çevresindeki ilçeler ile Ankara’ya yakın bulunan illerdeki vatandaşlarımızın Almanya vize işlemlerini rahat bir ortamda ve kolaylıkla yapabileceği bir vize başvuru merkezidir.

Almanya vizesi almak isteyen kişiler Ankara ofisimiz ile iletişime geçerek Almanya vize başvuru işlemlerini hızlıca başlatabilir ve sağlıklı bir vize başvuru sürecinden sonra Almanya vizelerine kavuşabilir. Global Visa Services Türkiye’nin her şehrinde ve ilçelerinde yaşayan kişilere hizmet sunmaktadır. Uzman bir danışmanlık hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini ön plana alan Global Visa Services yüksek vize kabul onayı ile sektöründe bir adım öndedir.

Almanya vize merkezleri arasında yer alan İstanbul, İzmir ve Gaziantep vize başvuru merkezleri üzerinden de Almanya vize işlemleri yapılmaktadır. Vize başvuru merkezlerimiz ile iletişime geçtiğinizde size Almanya vizesi almak için atmanız gereken adımlar detaylıca aktarılır ve talep ettiğiniz vize türüne göre gerekli Almanya vize evrakları  >> eraytur.com/almanya-vize-evraklari/ listesi mail adresinize gönderilir.

Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Almanya vizesi almak isteyen vize başvuru sahipleri şu iletişim kanallarını kullanarak Global Visa Services Almanya vizesi başvuru merkezlerine ulaşabilir:

 • İnternet sitemiz üzerinden bir operatör ile canlı sohbet ederek
 • İnternet sitemiz üzerinden online randevu alarak
 • E-posta adreslerimize bir e-posta atarak; [email protected], [email protected]
 • Ofis telefonlarımızdan irtibata geçerek ya da bizzat vize başvuru merkezimizi ziyaret ederek

Almanya vizesi başvuru merkezleri uzman danışmanlarımız sizi Almanya vize türleri hakkında bilgilendirecektir. Turistik Vize, Ticari vize, Almanya Aile Birleşimi vizesi >> eraytur.com/almanya-aile-birlesimi-vizesi/ gibi talep ettiğiniz vize türüne göre hazırlamanız gereken evrak listenizi tarafınıza ulaştıracak, vize başvuru sürecinde atılması gereken adımları kontrol edecek, vize randevularının alınması ve gerçekleştirilmesinde yardımcı olacak, vize başvurunuzun sağlıklı yapılmasını sağlayacaklardır.

Almanya Vizesi Başvuru Süreci

Almanya Vizesi Başvuru Süreci

Almanya vizesi almak isteyen kişiler seyahat amaçlarını ve talep edecekleri vize türüne karar verdikten sonra Global Visa Services, Almanya vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçmelidir. Almanya vize başvuru süreci şu aşamalardan oluşur:

 • Almanya seyahatinizin amaçlarını, tarihleri belirleyiniz ve Global Visa Services Almanya vize başvuru merkezleri ile iletişime geçiniz.
 • Uzman danışmanlarımız talep ettiğiniz Almanya vize türüne göre gerekli evrakların tam listesini E-posta adresinize iletecektir.
 • Almanya vizesi için gerekli evrakları tamamlayınız ve vize başvuru merkezlerimize iletiniz. Şahsen gelerek ya da kargo, kurye aracılığı ile evraklarınızı teslim edebilirsiniz
 • Almanya vize ücreti >> eraytur.com/almanya-vize-ucreti/ ödemesini tamamlayınız.
 • Vize randevularınız alınır ve gerekiyorsa biyometrik verilerinizi yetkililere vermek için vize randevusuna katılırsınız. Gerekiyorsa mülakata iştirak edersiniz.
 • Vize başvuru sürecine ilişkin her türlü bilgiyi Almanya vize başvuru merkezleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz.
 • Vize başvurusu olumlu sonuçlandığında vizeli pasaportlar adresinize kargo ile yollanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×