Hakkımızda - Eraytur

Hakkımızda

Global Visa Services ve Vize Hizmetleri

Hakkımızda

Vize ve seyahat konularında danışmanlık hizmetleri veren ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviye de sağlamak için hizmet veren Eraytur, mutlu müşteri sloganı ile sektörde öncü firma olmuştur. Güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet verme ilkesi ile hareket eden bir firma olarak modern iletişim yöntemlerini kullanıyor ve vize almak isteyen müşterilerimiz için 7/24 hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde yer alan köklü bir firma olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet veriyor, vize almak isteyenler için profesyonel olarak danışmanlık hizmeti ve randevu hizmeti sunuyoruz. Firma olarak temel amacımız; vize almak isteyen herkese profesyonel bir şekilde hizmet vermek, verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile vize başvurularınızın başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst seviye de sağlamak için profesyonel bir şekilde hizmet veren bir danışmanlık firması olarak yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyoruz. Hizmet prensibi olarak sürekli kendini yenileyen, modern teknikler ile sizlere hizmet veren danışmanlık firması olarak 7/24 tüm ülke vizeleri için sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. İlerici hizmet anlayışı ile hizmet almak istediğiniz her an bize ulaşabilmeniz için 7/24 kullanabileceğiniz danışmanlık hattı ile yurt dışına çıkmak isteyen tüm vatandaşlarımıza bütün vize türleri için danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Misyon

Yıllardır sektörde yer alan köklü bir danışmanlık firması olarak bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmenizi sağlamak ve vize konularında almanız gereken danışmanlık hizmetlerini profesyonel bir şekilde almanızı sağlıyoruz. Tüm ülkelerin vize türlerinde profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti alabilmeniz için tecrübeli personellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Modern ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veren danışman ekibimiz ile sizlere hizmet veriyor, vize başvurunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanması için en ince ayrıntısına kadar size hizmet veriyoruz.

Profesyonel bir danışmanlık hizmeti olan Eraytur, yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak sizlere hizmet verdiği için vize başvurunuz daha kolay ve daha kısa süre de tamamlanabiliyor. Başvurunuzun danışmanlık firmamız aracılığı ile yapılması sizlere avantaj sağlayacaktır.

Global Visa Services ve Vize Hizmetleri Turizm olarak faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi – yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi – Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

ERAYTUR olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz:

Uçak Bilet Satış ve Danışmanlığı
Yurtiçi Turlar
Yurtdışı Turlar
Bireysel ve Kurumsal Çözümler
Fuar Hizmetlerimiz
Kongre Hizmetlerimiz
Executive Tatil Planları
Business Gezi ve Tatil Organizasyonları
Yurtdışı Lisan Eğitim Hizmetleri
Sigorta Hizmetleri
Tatil ve Konaklama
Vize Danışmanlığı ve Ek Hizmetleri
Gemi Seyahatleri ve Yer Hizmetleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Transfer Hizmetleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Organizasyonlar
Araç Kiralama

Hakkımızda

Türkiye’nin dört bir yanına vize aracılık hizmetleri vermektedir. Vize aracılığının yanı sıra yurt dışı seyahatlerinizde daha güvende olabilmeniz adına seyahat sigortası hizmeti de veren Vize Dünyası, alanında uzmanlaşmış, güler yüzlü kadrosuyla vize başvurunuzun sürecinde ve sonrasında memnuniyetinizi maksimum seviyeye getirmeyi hedeflemektedir.

Sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için hazırlanan bu sitede vize işlemleri, pasaport ve seyahat sigortası ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilir, ve bunlarla ilgili her türlü ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz…

Vize İşlemleri

Vize başvuru işlemleri, özen gerektiren, geri dönüşü kolay olmayan hassas bir süreçtir. Bu süreçte vizesini almak istediğiniz ülkenin istediği formları, gerekli evrakları en doğru şekilde toplamak, çevirilerini yaptırmak, gereken diğer ek dökümanlarla ülkeye ait elçiliğe sunmak ciddi bir hazırlık gerektirir.

Vize işlemleri, pasaport işlemleri gibi standart bir prosedür değildir, her ülkenin kendine özgü bir hazırlık süreci, özel bir formu ve gereken evrakları vardır.

Örneğin almanya konsolosluğu‘nun istediği belgeler ve vize formu Alman vizesine özgüdür. Almanya vizesi başvuru evrakları ile herhangi bir ülkeye başvuramazsınız. Bu yüzdendir ki başvurunun profesyonel ellerden çıkması size büyük artı kazandıracaktır.

Vize Danışmanlığı

Danışmanlık hizmetimiz kapsamında size sunabileceğimiz hizmetler; 

  • Dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek.
  • Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza eklemek
  • Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  • Bazı ülkeler için başvurularınızı konsolosluğa biz götürüyoruz. Şahsi başvurular kabul edilmiyor. Bu ülkeler için başvurunuzun yetkililere teslimi ve vizenizin sizin namınıza alınması.
  • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi.
  • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
  • Her tür sorularınız için sınırsız destek.
  • Ve bizce en önemlisi tecrübemiz ve profesyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapmanın huzuru…

1994′ten bu güne tecrübemiz ile firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.