Oberhausen Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Oberhausen Vize

Almanya Oberhausen Vize Başvurusu

Kuzey Ren – Vestfalya eyaletinde bulunan ve Almanya’nın batısında yer alan Oberhausen adını Oberhausen şatosundan almaktadır. Bir sanayi şehri olan Oberhausen kentine gitmek isteyen Türk vatandaşları Almanya vizesi için başvuruda bulunmalıdır.

Oberhausen İçin Vize Gerekli Mi

Almanya’nın sanayi şehirlerinden olan Oberhausen vize işlemlerinin gerekli olduğu bir şehirdir. Dolayısıyla Oberhausen için vize gerekli mi sorusunun cevabı gerekli olduğu yönündedir.

Oberhausen İçin Vize Şartları

Ülkeye giriş yapıp 90 gün kalmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Almanya’nın Schengen bölgesi olmasından dolayı Schengen vize başvurusunda bulunmalıdır.

Oberhausen için vize şartları 90 gün üzerinde olması halinde ulusal vize almak için belirlenmektedir.

Oberhausen Turist Vizesi

Oberhausen vize işlemleri için ülkeye yapılacak girişin amacına göre farklı vize başvurularında bulunmak mümkündür. Kısa süreli ziyaret için alınması gereken Oberhausen turist vizesi olarak geçen vize türüdür.

Oberhausen Vize Başvurusu

Oberhausen vize başvurusu için firmamız ile iletişime geçerek her konuda detaylı bilgiye sahip olmak söz konusudur. Oberhausen vize işlemleri firmamız tarafından kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Oberhausen Vize Evrakları

Schengen vizesi almak için gerekli olan;

  • Pasaport
  • Başvuru formu
  • Fotoğraf
  • Dilekçe
  • Nüfus cüzdanı ve vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Uçak bileti ve otel rezervasyonu
  • Zorunlu seyahat sağlık sigortası
  • Çalışmak için gidenlere özel mesleki belgeler Oberhausen vize evrakları içinde yer almaktadır.

Oberhausen Vize Fiyatları/Ücreti

Almanya’nın Oberhausen kentine gitmek için vize başvurusunda bulunmak isteyen Türk vatandaşları, Oberhausen vize fiyatları/ ücreti olarak 80 Euro konsolosluk harcı ile 33 Euro hizmet bedeli ödemek zorundadır.

Oberhausen Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemleri başvurunun ardından 8-15 iş günü arasında çıkmaktadır Oberhausen vizesi kaç günde çıkar sorusunun tam cevabını alabilmek için gerekli olan evrakların eksiksiz ve doğru şekilde teslim edilmesi önemlidir.

Oberhausen Vizesi Nasıl Alınır

Schengen vizesi prosedürünün tâbi olduğu Oberhausen vizesi nasıl alınır sorusuna cevap arayanlar tüm detaylar için firmamıza başvuruda bulunmalıdır. Başvurular 90 günün üzerinde olacak ziyaretler için konsolosluğa ve büyükelçiliğe yapılır ancak 90 günden daha az süre için ülkeye gitmek isteyen Türk vatandaşları Almanya konsolosluğuna ya da vize merkezlerine başvuru yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×