Mülheim Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Mülheim Vize

Almanya Mülheim Vize Başvurusu

Beykoz’un kardeş şehri olan Mülheim, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde bulunmaktadır. Ruhr sanayi bölgesinin içerisinde yer alan şehir, Türkler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Yaklaşık 200 bin nüfusa sahip olan kente ulaşım için Alanya vizesi şartı bulunmaktadır.

https://www.Mülheim İçin Vize Gerekli Mi

Mülheim için vize gerekli mi? Almanya hükümeti tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Ancak yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartıyla vizeye tabi değildir.

Mülheim İçin Vize Şartları

Mülheim vize başvurusu seyahat tarihinden en az bir ay, en fazla 3 ay içerisinde yapılmalıdır. Mülheim için vize şartları içerisinde ilk olarak başvuru sahibinin parmak izi yer almaktadır.

Mülheim Turist Vizesi

Kısa süreliğine Almanya’da kalacak olan ya da ülkeyi turistik amaçlı ziyaret edecek olan Türk vatandaşları Mülheim turist vizesi almak zorundadır. 90 gün üzerinde ya da 6 aydan daha fazla ülkede kalacak olanlar Almanya ulusal vizesi başvurusunda bulunmalıdır.

Mülheim Vize Başvurusu

Uzun dönem Almanya Schengen vizesi başvuruları doğrudan konsolosluğa yapılır. Kısa süreli Mülheim vize başvurusu yetkili vize başvuru merkezlerine ya da seyahat acentelerine yapılabilmektedir.

Mülheim Vize Evrakları

Almanya’ya giriş yapmak için gerekli olan genel belgelerden

  • Pasaport
  • Vize başvuru formu ve taahhütname
  • Şahsi dilekçe
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 2 tane biyometrik fotoğraf
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Gidiş dönüş uçak bileti ve otel rezervasyonu
  • Seyahat sağlık sigortası poliçesi Mülheim vize evrakları içerisinde bulunan belgelerdir.

Mülheim Vize Fiyatları / Ücreti

Mülheim vize ücreti Şubat 2021 tarihinde tüm Schengen ülkelerine konsolosluklarında güncellenmiştir. Mülheim vize fiyatları/ ücreti 110 Euro’dur. Konsolosluk tarafından akredite edilmiş firmaların aldığı danışmanlık ücretleri fiyata dahil değildir.

Mülheim Vizesi Kaç Günde Çıkar

Almanya’ya gitmek isteyen vatandaşların vize işlemlerinin sonuçlanması birçok şarta bağlı olarak değişmektedir. Seyahat planlaması yapan Türk vatandaşları Mülheim vizesi kaç günde çıkar sorusuna firmamız uzmanları tarafından detaylı olarak cevap almaktadır.

Mülheim Vizesi Nasıl Alınır

Problem yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde Mülheim vizesi almak isteyenler bizimle hemen iletişime geçmeli. İşlemlerin sağlıklı şekilde yürütülmesi ve olumlu sonucu alınabilmesi için Mülheim vizesi nasıl alınır sorusuna destek ekibimiz tarafından gerekli bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×