Ludwigshafen Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Ludwigshafen Vize

Almanya Ludwigshafen Vize Başvurusu

Gaziantep ile kardeş şehir olan Ludwigshafen, dünyanın kimya şirketi olan BASF’ın önemi ve üretim birimlerinin bulunduğu şehirdir. Ren Nehri üzerinde bulunan kent uzun yıllardır Türk ziyaretçilerin ilgi gösterdiği bir şehirdir. Almanya vizesi ile Türkler kenti ziyaret etmektedir.

Ludwigshafen İçin Vize Gereklimi

Almanya devleti bordo pasaport hamili Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir dolayısıyla Ludwigshafen için vize gereklimi sorusunun cevabı şehre gidebilmek için Almanya vizesini gerekli olduğu yönündedir.

Ludwigshafen İçin Vize Şartları

Almanya Schengen vize sistemine dahil olan ülkelerdendir, Türk vatandaşları Schengen vizesi pasaportu ile ülkeye giriş gerçekleştirir.

Ludwigshafen için vize şartları içerisinde en önemli olan başvuru sürecidir. Planlanan seyahatten minimum 1 ay önce başvuru yapılması gerekir.

Ludwigshafen Turist Vizesi

Yaklaşık olarak 10 ile 15 gün arasında değişen işlem süresine sahip olan Ludwigshafen turist vizesi kısa süreli seyahatler için uygulanan bir vize türüdür.

Ludwigshafen Vize Başvurusu

Ludwigshafen vize işlemleri randevu ile başlar ve parmak izi verilmesi ile devam eder. 12 yaşından küçük başvuru sahiplerinin dışında Ludwigshafen vize başvurusu yapan herkes şahsen müracaat etmek zorundadır.

Ludwigshafen Vize Evrakları

Ludwigshafen vize başvurusu sırasında gerekli olan belgeler her vize türünde farklıdır.

  • Seyahat sağlık sigortası
  • Uçak bileti
  • Maddi durum belgesi
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Maaş bordrosu
  • Otel rezervasyonu Ludwigshafen vize evrakları arasında yer almaktadır.

Ludwigshafen Vize Fiyatları/Ücreti

Almanya Konsolosluğu tarafından belirlenen Ludwigshafen vize fiyatları/ücreti başvuruyu yapan yaşına ve vize türüne göre farklılık göstermektedir. 0 ile 12 yaş arası konsolosluk harcı 35 Euro, 18 yaşından büyükler için isteğiniz konsolosluk harcı hizmet bedeli toplam 115 Euro olarak belirlenmiş durumdadır.

Ludwigshafen Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ludwigshafen vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşları sorun yaşamadan olumlu sonuç alabilmek için gerekli olan evrakları tam olarak karşılamalıdır. Ludwigshafen vizesi kaç günde çıkar izlenmesi gereken adımlar nelerdir gibi her türlü soru için bize ulaşın.

Ludwigshafen Vizesi Nasıl Alınır

Vize başvuru şartları içerisinde konsolosluk ya da büyükelçilikten randevu almak gerekmektedir. Vize işlemlerinin takip edilmesi ve Ludwigshafen vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı için detaylı bilgileri uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×