Leverkusen Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Leverkusen Vize

Almanya Leverkusen Vize Başvurusu

Görülmeye değer birçok tarihi ve doğal güzelliğinin yanı sıra halen faal olan Mazda ve Bayer gibi önemli kuruluşların bulunduğu Leverkusen, Almanya’nın en önemli kentlerinden birisidir. Futbol tutkunlarının daha çok ziyaret ettiği şehir için Almanya vizesi ile giriş rahatlıkla gerçekleşmektedir

Leverkusen İçin Vize Gereklimi

Kısa süreli ziyaretlerde pasaport türüne göre vize muafiyeti uygulayan Almanya’da Leverkusen için vize gereklimi şehre gitme planları yapanlar için araştırılan bir konudur. Almanya Türk vatandaşları için vize uygular.

Leverkusen İçin Vize Şartları

Leverkusen vize işlemleri için Türk vatandaşları konsolosluğun yetkilendirdiği danışma merkezleri ve acentalar ile başvuruda bulunur.

Başvuruların nasıl yapılacağı ve Leverkusen için vize şartları türüne göre değişmektedir.

Leverkusen Turist Vizesi

Türk vatandaşları tarafından en fazla müracaat edilen Leverkusen turist vizesi 90 günden daha az süreli seyahatleri içerir. Daha uzun süre ülkede kalmak isteyenler ulusal vize başvurusunda bulunur.

Leverkusen Vize Başvurusu

Almanya’nın tamamında olduğu gibi Leverkusen vize başvurusu için de aynı prosedürün uygulanması gerekmektedir. Seyahatin amacına göre uygun olan vize türüne başvuru yapılır. Randevu alınmasının ardından gerekli olan belgeler ile birlikte müracaatlar şahsen gerçekleştirilir.

Leverkusen Vize Evrakları

İşsiz, emekli, öğrenci, esnaf, işveren ya da ev hanımı olan Türk vatandaşları Almanya’ya turistik seyahat yapabilmek için belirlenen evrakları tamamlamalıdır. Standart belgeler Leverkusen vize evrakları için de geçerlidir.

Leverkusen Vize Fiyatları/ Ücreti

Leverkusen vize işlemleri için belirlenen ücretler konsolosluklar tarafından duyurulur. Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde tüm Schengen bölgesi ülkeleri aynı gün ve aynı fiyatlar üzerinden

  • Konsolosluk harcı
  • Başvuru ücreti
  • Vize danışmanlık hizmeti ücreti
  • 6-12 yaş arası başvuru sahipleri için vize işlem ücreti Leverkusen vize fiyatları/ ücreti olarak güncellenmiştir.

Leverkusen Vizesi Nasıl Alınır

Leverkusen vize başvurusunda bulunmak isteyenler hem evrakları toparlamak hem de randevu almakta sorun yaşayabiliyor. O yüzden Leverkusen vizesi nasıl alınır endişesi yaşamadan bize ulaşın. Başvuru sürecinde gerekli olan evrakların hazırlanması ve vize işlemlerinin takibinde uzmanlarımız tarafından her türlü destek sağlanmaktadır. Vize taleplerinin olumlu ve kısa sürede sonuçlanması sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×