Krefeld Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Krefeld Vize

Almanya Krefeld Vize Başvurusu

Krefeld Almanya’nın Kuzey batısında yer alan Ren Vesfalya eyaletine bağlıdır. Krefeld vize işlemleri için Almanya konsolosluğu üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Konsolosluk prosedürü ve evrak düzenlemeleriyle birlikte rezervasyon işlemleri için bizimle irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

Krefeld İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya Schengen vize anlaşmasına sahip Avrupa Birliği ülkesidir. Krefeld vize işlemleri için Almanya konsolosluğuna gidilerek, evrak düzenlemeleri, harç bedeli ve gidiş dönüş tarihi bilgilerini kapsayan düzenlemeler yapılmalıdır. Vize başvuru işlemleriniz için evraklarınızın eksiksiz olması gerekir.

Krefeld Vize Şartları

Vize şartlarında 30.000 Euro sağlık sigortası teminatı, sabıka kaydı, tam vukuatlı nüfus cüzdanı örneğinin eksiksiz evrak düzenlemesiyle birlikte verilmesi gerekmektedir. Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaport ile en az 2 sayfası boş olacak şekilde başvuru yapılması şartı bulunur.

Krefeld Turistik Vize

Krefeld turistik vize başvuru işlemlerinde, vize C tipi veya D tipi olarak seçilmelidir. C tipi vize başvuru işlemlerinde 90 günlük Krefeld şehrine yolculuk yapma hakkı verilir. D tipi vizelerde, eğitim, iş, ticaret, staj, ziyaret ve aile birleşiminden kaynaklı yurtdışı seyahatleri için 180 günlük vize verilir.

Krefeld Vize Başvurusu

Krefeld vize başvuru işlemleriniz için Türkiye’den Almanya konsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru evresinde D tipi vize veya C tipi vize örneklerine göre dilekçe vermeniz, dilekçe formunu da eksiksiz teslim etmeniz şartı bulunur.

Krefeld Vize Evrakları

Tam vukuatlı nüfus kaydı, sabıka kaydı, 2 fotoğraf, pasaport, sağlık sigortası teminatı, çıkış nedenine bağlı olarak eğitim, iş, ticaret ile ilgili evraklarla birlikte rezervasyon yapılan otel ile uçak evraklarının da belgeler arasında yer alması gerekmektedir.

Vize işlemlerinde evraklar ıslak imzalı ve eksiksiz olarak harç bedeliyle birlikte teslim edilmelidir.

Krefeld Vize Fiyatları / Ücreti

Krefeld vize fiyatları vize harç bedeli olarak 60 Euro’dur. Konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte toplamda 90 Euro harç ödenmesi gerekmektedir.

Krefeld Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Krefeld vizesi 7 iş günü ile 15 iş günü arasında konsolosluğun yoğunluğuna göre çıkmaktadır. Resmi tatillerde süreç uzayabilir.

Krefeld Vizesi Nasıl Alınır?

Krefeld Almanya konsolosluğu üzerinden yapılacak başvuru işlemleriyle birlikte vize alabileceğiniz bölgeler arasında yer alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×