Halle Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Halle Vize

Almanya Halle Vize Başvurusu

Almanya’nın Saksonya Anhalt eyaletine bağlı Halle vize işlemleri için Almanya konsolosluğu üzerinden vize kabul edilmektedir. Vize işlemleriniz için eksiksiz evrak ve schengen vize tiplerine göre dilekçe başvuru yapılmalıdır. Vize merkezi ile irtibat kurarak süreci başlayabilirsiniz.

Halle İçin Vize Gerekli Mi?

Halle için Almanya üzerinden vize alınması şartı vardır. D tipi vize ve C tipi vize prosedürüne uygunluk açısından vize işlemlerinizin Halle vize başvurusu ile birlikte kusursuz bir şekilde teslim edilmesi gerekir.

Halle vize başvuru evresinde, vize harcı ve konsolosluk hizmet bedeli verilmelidir.

Halle Vize Şartları

Halle vize şartları, gri, bordo, siyah ve yeşil pasaport ile başvuru kabul edilir. Pasaport üzerinde en az 2 sayfanın boş olması gerekmektedir. Vize başvurusu Schengen vize başvuru şartlarına göre yapılmalıdır.

Halle Turistik Vize

Halle gitmek için vize başvuru işlemlerinde turistik vize şartları kabul edilmektedir. C tipi vize başvurusunda 90 günlük yurtdışına çıkış ve D vize tipinde 180 günlük vize başvuru işlemlerine göre Almanya’ya geçiş hakkı verilmiştir.

Halle Vize Başvurusu

Halle vize başvurusu işlemlerinde, Almanya konsolosluğu üzerinden D tipi vize ve C tipi vize işlemlerinizin dilekçe ile birlikte bildirilmesi gerekmektedir. Vize işlemleri sırasında konsolosluğun vereceği vize formunun da eksiksiz bir şekilde evraklarla birlikte teslim edilmesi şartı bulunur.

Halle Vize Evrakları

Vize evrakları Halle başvuru işlemleri için eksiksiz verilmelidir. Vize evraklarında 30.000 Euro sağlık sigortası teminatı verilmesi, vize harcı ve vize hizmet bedelinin de verilmesi şartı bulunmaktadır.

Halle Vize Fiyatları / Ücreti

Halle vize fiyatları için 60 Euro vize harcı bulunmaktadır. Harç bedeliyle birlikte konsolosluk vize hizmet bedeli de 30 Euro olarak konsolosluğa evraklarla birlikte teslim edilmelidir.

Halle Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Halle vizesi konsolosluğun yoğunluğuna ve resmi tatillere göre en geç 1 ay içinde çıkmaktadır. 7 iş günü ve 15 iş günü içinde vize sonucunu öğrenebilirsiniz.

Halle Vizesi Nasıl Alınır?

Halle vize başvurusu için Almanya üzerinden vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. D tipi ve C tipi vize şartlarına göre başvuru şartı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×