Freiburg Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Freiburg Vize

Almanya Freiburg Vize Başvurusu

Baden Württemberg eyaletinde bulunan Freiburg Almanya’ya bağlıdır. Almanya vize başvuru işlemlerini konsolosluk üzerinden eksiksiz evrak düzenlemeleriyle yapmanız gerekmektedir. Vize merkezi üzerinden başvuru sürecinde size destek olacaktır.

Freiburg İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya’da bulunan Freiburg schengen vize başvuru işlemlerini kapsamaktadır. C tipi ve D tipi vize başvurusuyla kısa dönemli Freiburg gezinizi yapabilirsiniz. İş, eğitim, kültürel gezi, hizmet, çalışma, aile ziyareti ve birleşimleri için de vize başvurusu kabul edilmektedir.

Freiburg Vize Şartları

Freiburg vize şartları,  evrakların eksiksiz teslim edilmesini kapsamaktadır. C tipi vize ile 90 günlük ve C tipi vize ile 180 günlük yurtdışı çıkışlarına izin verilmektedir. Vize başvurusu Almanya vize prosedürüne göre konsolosluğa dilekçe ile birlikte verilmelidir.

Freiburg Turistik Vize

Freiburg turistik vize şartlarına uygunluk taşıyan vize başvurularınızı kabul etmektedir. Vize başvuru işlemelerinizde, evraklarınızın eksiksiz olmasını dikkate alarak eğitim, iş, ticaret ve kültürel gezi için başvuru yapabilirsiniz.

Freiburg Vize Başvurusu

Freiburg vize başvuru işlemlerinde adayın direkt olarak konsolosluğa başvuru yapması gerekmektedir. Hafta içi mesai saatleri sabah 9.00 ile 16: 30 olarak açık olan konsolosluk Freiburg vize başvuru işlemlerini yapmanızı sağlayacaktır.

Freiburg Vize Evrakları

Freiburg vize evraklarında, tam vukuatlı nüfus kaydı, 2 sayfası boş pasaport, vize dilekçesi, formu ve sağlık sigortası teminat belgesiyle birlikte son 3 ayın hesap kayıtları da verilmelidir.

3 aylık maaş bordrosuyla birlikte Freiburg vize başvuru işlemlerinizi eksiksiz evraklarla birlikte teslim etmeniz gerekir.

Freiburg Vize Fiyatları/ Ücretleri

Freiburg vize fiyatları, yurtdışına çıkışlarında schengen vize prosedürüne uygun düzenlenmiştir. 60 Euro vize harcıyla birlikte Almanya konsolosluğu üzerinden 30 Euro hizmet bedelinin verilmesi gerekmektedir.

Freiburg Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Freiburg vize başvurunuzu yurtdışına çıkmadan en az 1 ay önce yapmalısınız. Almanya konsolosluğu üzerinden başvurularını 7 iş günü ile en geç 15 iş günü içinde sonuçlanacaktır. Olağan üstü haller ve resmi tatiller hariçtir.

Freiburg Vizesi Nasıl Alınır?

Freiburg vize almak için Almanya konsolosluğu üzerinden evraklarınızı ve dilekçenizi teslim ederek başvuru süresini başlayabilirsiniz. Vize harcı ve sağlık sigortası teminatı yönetmeliğiyle başvuru yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×