Braunschweig Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Braunschweig Vize

Almanya Braunschweig Vize Başvurusu

Aşağı saksonya eyaletine bağlı Braunschweig vize işlemleri için Almanya konsolosluğu üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize merkezi Almanya vize başvuru işlemleriniz için evrak düzenlemelerinde size destek olarak vizenizi almanızda yardımcı olacaktır.

Braunschweig İçin Vize Gerekli Mi?

Braunschweig Almanya’nın Saksonya eyaletinde yer alan küçük bir eyalettir. Almanya’nın Schengen sözleşmesine bağlı olduğu vize anlaşmalarında, vize başvurusu yapılması şartı bulunmaktadır. Braunschweig vize başvuru işlemleri için Almanya konsolosluğuna giderek, başvuru işlemlerinizin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Braunschweig Vize Şartları

Braunschweig vize şartları olarak, evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve sahte olmaması gerekmektedir. Pasaport ile vize almanız gerektiği için 2 sayfa boş pasaport düzenlemesine uygunluk aranmaktadır.

Vize başvurusunda, vize harcı, sağlık sigortası teminatı ve düzenlemeleri de konsolosluğa eksiksiz teslim edilmelidir.

Braunschweig Turistik Vizesi

Braunschweig C tipi ve D tipi vize başvurusuyla turistik vize alabilirsiniz. Braunschweig vize başvuru işlemlerinizde, konsolosluğa ülkeye gidiş nedeninizi, iş, eğitim, turistik kültürel gezi, aile ve arkadaş ziyareti veya hizmet olarak sunmanız gerekmektedir. Turistik vize için dilekçe ve form doldurma şartı bulunmaktadır.

Braunschweig Vize Başvurusu

Braunschweig vize başvurusunu Almanya konsolosluğu üzerinden yapabilirsiniz. Konsolosluk eksiksiz evrak ve 30.000 Euro sağlık sigortası teminatı ile vize başvurularınızı alacaktır. Vize işlemlerinizin tamamlanması için randevu ve mülakat işlemleri de ilerleyen evrede sunulur.

Braunschweig Vize Evrakları

Braunschweig vize evrakları, 2 adet fotoğraf, sağlık sigortası teminatı, 3 aylık maaş bordrosu, 2 sayfası boş pasaport, tam vukuatlı nüfus kaydı ve sabıka kaydı ile birlikte konsolosluğa eksiksiz teslim edilmelidir. Islak imzalı belgelerle birlikte harç bedeli de konsolosluğa teslim edilerek, süreç başlattırılır.

Braunschweig Vize Fiyatları/ Ücreti

Braunschweig vize harç bedeli olarak 60 Euro ödenmektedir. Hizmet bedeli olarak da 30 Euro konsolosluk harcı olarak evraklarla birlikte teslim edilmelidir.

Braunschweig Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Braunschweig Almanya üzerinden başvuru yapılacak vize işlemlerinde 7 iş günü ile 15 iş günü içinde sonuçlar bildirilecektir. Vize işlemlerinde,  süreç takip edilmelidir.

Braunschweig Vizesi Nasıl Alınır?

Braunschweig vizesi için Almanya konsolosluğu üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Konsolosluk üzerinden eksiksiz evrak ve harç bedeliyle birlikte vize süreci başlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×