Beilefeld Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Beilefeld Vize

Almanya Beilefeld Vize Başvurusu

İş, eğitim, turistik, kültürel gezi ve staj için 90 günlük vize işlemlerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Beilefeld vize işlemleri, Almanya vize prosedürüne uygun Schengen vize C tipi ve D tipi vize olarak konsolosluk üzerinden yürütülür.

Beilefeld İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya’da yer alan Beilefeld, Türkiye’den vize istemektedir. Vize işlemleri için Almanya konsolosluğuna bir adet vize dilekçesi, C tipi veya D tipi olarak verilir. Vize harcı, konsolosluk harcı, pasaport düzenlemeleriyle birlikte vize başvurusu yurtdışına çıkış nedeni belirtilerek Almanya konsolosluğu formu olarak sunulmaktadır. Beilefeld gidiş ve dönüş rezervasyon işlemleriniz yapıldıktan sonra vize işlemleriniz konsolosluk tarafından yürütülecektir.

Beilefeld İçin Vize Şartları

Beilefeld pasaport ve vize başvurusu şartlarını, Almanya Schengen vize başvurusu işlemlerine göre düzenlemiştir. 90 günlük D tipi vize ve 180 günlük C tipi vize işlemleri için Türkiye’de sabıkasız, maddi durum ve sağlık durumu iyi olan kişilerin başvurularını kabul etmektedir.

Seyahat planlaması, rezervasyon işlemleri, 3 aylık maaş bordrosu da vize başvurusunda verilmektedir.

Beilefeld Turist Vizesi

Beilefeld turist vizesi başvuru işlemleriniz için D tipi 90 günlük yurtdışı vize başvuru işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Konsolosluk üzerinden turistik vize, aile ziyareti, kültürel gezi, iş, eğitim ve ticari nedenlere dayalı da alınabilir.

Beilefeld Vize Evrakları

Vize başvurusunda gerekli olan evrakların eksiksiz ve ıslak imza ile verilmesi gerekmektedir. Beilefeld vize evrakları için gerekli olan belgeler;

  • 10 yıllık pasaport ( En fazla)
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kaydı
  • İkametgah
  • Kimlik fotokopisi
  • 000 Euro teminat
  • 3 aylık maaş bordrosu

Beilefeld Vize Fiyatları/ Ücreti

Beilefeld vize fiyatları, harç bedeli olarak ticari, turistik ve aile birleşimleri de dahil olmak üzere 60 Euro’dur. Başvuru hizmet bedeli olarak da 30 Euro konsolosluk harcı olarak geçmektedir.

Beilefeld Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Beilefeld vizesi 7 iş günü ile 15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Konsolosluğun yoğunluğuna göre vize başvuru süreci değerlendirilir.

Beilefeld Vizesi Nasıl Alınır?

Beilefeld vizesi almak için Almanya konsolosluğuna başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize işlemlerinizi takipte kalarak başvuru işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Almanya için vize işlemleriniz vize merkezi üzerinden irtibat kurularak işleme alınacaktır. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×