Augsburg Vize - Eraytur
Almanya Vizesi

Augsburg Vize

Almanya Augsburg Vize Başvurusu

Augsburg Almanya vize başvuru işlemlerinizi, vize merkezi üzerinden eksiksiz evrak düzenlemeleri için yapabilirsiniz. Uluslararası prosedürü takip eden temsilcilerle birlikte sorularınız cevapsız kalmayacaktır.

Augsburg İçin Vize Gerekli Mi?

Almanya’da Bavyera eyaletinde yer alan Augsburg için vize işlemleri gerekmektedir. Almanya AB schengen sözleşmesiyle Türkiye’den vize ile yurtdışı seyahatlerini açmaktadır. Başvuru işlemleri konsolosluk üzerinden yapılmalıdır.

Augsburg İçin Vize Şartları

D tipi vize ve C tipi vize şartlarına göre evrak düzenlemeleri yapılmalıdır. Augsburg vize başvuru işlemlerinde 90 günlük ve 180 günlük çıkış nedeni, rezervasyon işlemleri, eğitim, iş, ticaret ve ziyaret amaçlı çıkışlara göre düzenlenmelidir.

Augsburg başvuruları Almanya konsolosluğundan yapılır.

Augsburg Turistik Vize

Augsburg turistik vize başvurularına açıktır. C tipi vize ile 90 günlük Almanya gezinizde, gideceğiniz ülkeleri ve şehirleri de belirterek, vize işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Vize merkezi üzerinden evrak düzenlemesi ve rezervasyon işlemleri yapılmaktadır.

Augsburg Vize Başvurusu

Uluslararası vize başvuru işlemlerinde Almanya konsolosluğu Schengen vize başvuru prosedürüne uygunluk aramaktadır. Başvuru işlemlerinizde, evrak düzenlemelerinizi yapmanız, sağlık sigortası ve vize harç bedelini ödemeniz şartı bulunmaktadır. Başvurularınızın Almanya konsolosluğu üzerinden bizzat yapılması, dilekçe ve formla birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Augsburg Vize Evrakları

Vize evrak düzenlemeleri Augsburg başvuru işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Eksik evrak vermeden düzenlemelerin yapılması için sağlık sigortası, vukuatlı nüfus kaydı, en az 2 sayfası boş pasaport ve vize harç bedeliyle birlikte verilmeis gerekmektedir.

Augsburg Vize Fiyatları/ Ücreti

Augsburg vize fiyatları 60 Euro vize harç bedeli olarak yansıtılır. Ayrıca konsolosluk üzerinden 30 Euro hizmet bedeli bulunmaktadır. 90 Euro vize başvurusu sırasında yanınızda hazır olmalıdır.

Augsburg Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Augsburg Almanya konsolosluğu üzerinden yapılacak başvurularda, vize randevusu ve başvuru sonucu 7 iş günü ile 15 iş günü arasında olmaktadır. Vize başvurusu evresinde konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak süreç farklılık gösterebilir.

Augsburg Vizesi Nasıl Alınır?

Almanya konsolosluğu üzerinden pasaport ile schengen vize başvuru tiplerine göre C ve D vize tipinin 90 günlük ile 180 günlük çıkış nedeni bildirilerek başvuru işlemleri sonucu alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×