Adana Vfs Global ile Vize Başvurusu - Eraytur
Genel

Adana Vfs Global ile Vize Başvurusu

Adana’da Açılması Planlanan vize başvuru merkezi ile Adana’da yaşayan misafirlerimiz başvurularını Adanada’ki vize merkezinden yapabileceklerdir. Adana vize başvuru merkezlerinden başvuru yapacak misafirlerin öncesinde mutlaka randevu almaları gerekmektedir.

Adana Vfs Global ile Vize Başvurusu

Adana ,Gaziantep ve Ankara’da 1992 yılından bu yana sektörde öncü olarak faaliyette bulunan şirketlerimizin  en önemli faaliyet alanlarından biriside Vize Danışmanlığı hizmetidir. Öncelikle  Idata ofisi, VFS Global‘ , Tls Contact Visa Application Centre, ve Bls Spain international’in  Ankara ve  Gaziantep’te bulunmasından İngiltere, İspanya, İrlanda ve  Schengen ülkelerin bir çoğuna Ankara’ya da İstanbul’a gitmeden  Gaziantep’ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  vize başvuru yapılabilmekte. Bu nedenle başta Gaziantep olmak üzere güneydoğuda bulunan diğer iller de vize işlemlerini Adana ve Gaziantep’ten hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabiliyorlar. Başta

 AdanaMersin,Elazığ,DiyarbakırBatmanŞanlıurfaKahramanmaraşMalatyaHatay (İskenderun), MardinAdıyaman  vize başvuru işlemlerini Gaziantep‘ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  sorunsuz olarak  gerçekleştirebilirler. Tek yapmanız gereken sektörde öncü  ve , gerekli referanslara sahip firmalarımızı yukarıda yazılı olan numaramızdan arayarak detaylı bilgileri almak.

Gideceğiniz ya da gitmeyi planladığınız ülkenin gerekli belgeleri aşağıdaki vize işlemleri sayfasında mevcut. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir veya bilgi formunu doldurup bilgi alabilirsiniz.

Adana’dan Vize Başvuruları

Adana’da açılması planlanan  Vize Başvuru Merkezleri

İDATA / VFS Global / TLS Contact Visa Application Center ve BLS Spain international

İDATA

Almanya Vize Başvurularının yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu yetkili kurumu olan idata, Gaziantep’ten vize başvuru adaylarının başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. İData ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

VFS Global

Hollanda, İtalya, İspanya, Danimarka, Polonya, Malta, Avusturya, Yunanistan, Belçika, Letonya, Litvanya, Hırvatistan ve Avustralya Vize Başvuru Merkezidir. Bu ülkelerin ilgili Büyükelçilik /Konsoloslukları Gaziantep’te bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu ülkelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşsanız dahi vize başavurularınız için sizi VFS Global vize başvuru merkezine yönlendireceklerdir.

TLS Contact Visa Application Center

İngiltere Vize Başvurularının yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. İngiltere Büyükelçiliği/Konsolosluğu yetkili kurumu olan Tls Contact, Gaziantep’ten vize başvuru adaylarının başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te İngiltere Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. Tls Contact ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

BLS Spain international

İspanya Vize Başvurularının yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu yetkili kurumu olan Bls Spain, Gaziantep’ten vize başvuru adaylarının başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep’te İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. Bls Spain ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

İdata randevusu ya da VFS Global randevusu veya Tls Contact beya Bls Spain Randevusu internet ya da ilgili telefonlar aracılığı üzerinden alınmakta olup, randevusu alınmamış başvurular ne yazık ki kabul edilmemektedir.

Yoğun dönemlerde randevular ilerleyen günlere verileceğinden, işlemlerinize hız katmanız sizin yararınıza olacaktır. Randevu hakkında bilgi almak için 0 850 969 83 75 & 0 342 232 10 33 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da randevu formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Neden Visa Center Global Visa Services?

Visa Center Global Visa Services: Ankara ve Gaziantep’te Almanya, İngiltere, Avusturya, Belçika, İtalya, Yunanistan, Polonya, Amerika, Danimarka, Kanada ve Hollanda başta olmak üzere şu anda 78 tane ülkenin vize danışmanlığını yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×