Bulgaristan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan vize istiyor mu; Bulgaristan vize işlemlerinde vize süresinin geçerliliğine göre alacağınız ve dolduracağınız başvuru formu değişim gösterecektir. Uzun süre kalmak isteyen kişilerin D grubu vize talep etmesi yeterli olacaktır.

Bulgaristan vizesi alınırken kişilerin ülkeye giriş için göstermiş olduğu gerekçeler ile sunmuş olduğu belgelerin uyum içerisinde olması gerekiyor. Bu konuda bir uyumsuzluk tespit edildiği anda ülkeye girişinizin ret yanıtı alma olasılığı vardır.

Bulgaristan vize başvurusu yapılırken size bir referans numarası da sunulacaktır. Bu referans numarası aracılığı ile başvurunuzun değerlendirmesinin hangi aşamada olduğuna dair detaylı bilgi sahibi olmak mümkün kılınacaktır.

Bulgaristan vizesi evrakları derlenirken, pasaportunuzun güncel olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Pasaportun güncel olmaması durumunda başvuru formunuzun ret yanıtı alacağının da eklenmesi gerekir.

Bulgaristan vizesi ücreti ödeme sürecinde dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Bu süreç içerisinde ödeme adımının tamamlanması başvurunuzun geçerli kılınması için yeterli olacaktır. Başvurunun ret yanıtı alması durumunda kişilerin ödemiş oldukları tutarın hesaba tanımlanmasına izin verilmeyecektir. Eray Tur ile iletişim kurarak konunun uzmanları aracılığı ile seyahate dair tüm detaylı verileri inceleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×