Dubai Cruise Vizesi Gerekenler Ve Başvuru - Eraytur
Dubai Vizesi

Dubai Cruise Vizesi Gerekenler Ve Başvuru

Dubai Cruise Vizesi Nedir?

Ülkemiz Dubai’ye vizesiz giren ülkeler arasında yer almamaktadır. Bu sebeple de Dubai’ye ne şekilde gidersek gidelim vize işlemlerini gerçekleştirme şartımız bulunur. Ancak gidiş şeklimiz ve amacımız alacağımız vize üzerinde etkili olmaktadır. Tercih edeceğimiz seyahat şekline uygun bir vize almamız orada sorun yaşamamamız için çok önemlidir.

Tatil denildiğinde hepimizin aklına kumsalda güneşlenmek ve bir otelde zaman geçirmek gelebilir. Ancak Cruise gemileri ilk aşamada akıllara gelmeyen, son derece farklı bir deneyim sunan seçeneklerdir.

Cruise gemilerine binerek gerçekleştirilen tur sayesinde çok sayıda farklı ülkeyi gezebilirsiniz. Dubai de bu ülkelerden bir tanesi olarak karşınıza çıkar. Gerçekleşen Cruise turları sizleri onlarca farklı limanda gezdirecektir.

Cruise turlarında Arap Emirlikleri kontrolünde olan onlarca farklı liman gezilir. Bu limanlarda durulur ve insanların şehri gezmeleri için zaman tanınır. Şehirde geçireceğiniz zamanlar için de vize işlemlerini yapmış olmanız gereklidir. Cruise turlarında Dubai için vize gerekiyor mu sorusunun yanıtını her zaman evet olacaktır. Vizenizi alarak muhteşem bir tura katılım gösterebilirsiniz.

Dubai Cruise Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai için kapıda vize imkanları sürekli olarak konuşulan bir durumdur. Online olarak başvuru yapıldığı için kapıda vize alma imkanı insanlara sunulur. Ancak bu oldukça zorlu bir işlemdir ve bunun yerine vizelerin çok öncesinden rahatlıkla alınması gerekir.

Cruise turuna katılacaksanız ve bu tur Arap Emirlikleri’ne doğru hareket edecekse firmamız ile iletişime geçmeniz gerekli olacaktır. Firmamıza yaptığınız başvurular sonrasında gerekli tüm belgeler mailinize gönderilir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra bize mail yoluyla ulaştırmanız ve evrak konusunda tüm gereklilikleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Dubai vizesi için gerekli evraklar tamamlandığında başvurularınız tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Yapılan vize başvuruları sonrasında vizeler kısa süre içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Dubai Cruise Vizesi İçin Gerekli Belgeler Neler?

Dubai Cruise vizesi almayı düşünüyorsanız standart belgelerin yanında tura ait belgeleri de firmamıza göndermeniz gerekli olacaktır. Normal şartlar altında firmamız yalnızca pasaport, kimlik ve dekont ihtiyacı duyar. Bu belgeler ile genel turistik vizeler alınabilir. Cruise vizesi alınırken ise bunlara ek olarak tercih edilecek tur hakkında bilgilerin yer aldığı bir belgeye ihtiyaç duyulur.

Dubai Cruise vizesi almak için gerekli belgeler;

  • Kimlik kartının her iki yüzünün renkli olarak taratılması ile elde edilen belge,
  • Pasaportun 2. sayfasının taratılması ile elde edilen belge,
  • Dubai Cruise vizesi işlemleri için vize ücretlerinin ödendiğini gösteren dekontun taratılan belgesi,
  • Katılacağınız tur hakkında bilgilerin yer aldığı belge,
  • Tur biletinizin taratılması ile elde edilen belge, olarak sıralanabilir.

Bu belgelerin tamamını firmamıza iletmenizin ardından gerekli başvuru işlemleri yapılır ve size yalnızca sürecin olumlu bir şekilde sonuçlanmasını beklemek kalır.

Dubai Cruise Vize Ücreti Ne Kadar?

Alacağınız Dubai Cruise vizesi çok girişli bir vizedir. Katılacağınız turda sürekli olarak Dubai sınırlarına giriş ve çıkış işlemlerini yapma durumunuz söz konusu olabilir.

Çok girişli olan vizeler normal şartlarda fiyat olarak yüksek seviyede olurlar. Ancak Cruise vizesinde bu durum geçerli değildir. Cruise vizesi çok girişli bir vize olsa da ekonomik bir vize türüdür.

Firmamız tarafından yapılacak olan Dubai vize başvuruları için toplamda 115 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir. 115 doların 95 dolarlık kısmı Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu tarafından belirlenen harç bedelidir. Firmamız tüm vize işlemlerinde 20 dolar hizmet bedeli alır. Bu sayede toplamda 115 dolar elde edilmiş olacaktır.

Dubai Cruise Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize işlemleri genel olarak kısa sürede sonuçlanan işlemlerdir. Cruise turu için başvurularınız yapıldığında ve satın alma işleminizi gerçekleştirdiğinizde vize için gerekli olan tüm etmenler hazır olmuş olur. Yapacağınız başvurular 36 saate kadar cevaplanmaktadır. İstenen belgeleri teslim etmişseniz vizenizin olumlu sonuçlanması oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×