Dubai Aile Ziyareti Vize Başvuru Ve Gerekenler - Eraytur
Dubai Vizesi

Dubai Aile Ziyareti Vize Başvuru Ve Gerekenler

Dubai Aile Ziyareti Vize İşlemleri

Dubai aile ziyareti vizesi ile Dubai’de bulanan arkadaşlarınız veya ailelerinizi sorunsuz şekilde ziyaret edebilirsiniz. Vize çok ya da tek girişli alınabilmekle beraber 30 gün süresi bulunmaktadır. Fakat 28 gün sonunda ülkeden ayrılmak zorundadırlar. Başvuru konusunda online olarak e-vize işlemi yaparak başvurabilirsiniz.

Dubai Aile Ziyareti Vize Başvuru Ve Gerekenler 1 – dubai aile ziyareti vizesi gerekli evraklar

Dubai Aile Ziyareti Vize İşlemleri Gereken Evraklar:

  • Kişinin T.C kimliğinin önlü ve arkalı fotokopisi
  • Şahsi pasaportunuzun 2.sayfasının olduğu sayfa. Pasaportunuzun seyahat sonrası en az 6 ay daha geçerli olması gerekmelidir.
  • Renkli olmak şartıyla güncel 1 adet vesikalık veya biyometrik fotoğraf.

Dubai Aile Ziyareti Vize Ücreti

Dubai vizesi alacak kişi gerekli bütün evrakları ve kuralları yerine getirdiği takdirde ardından vize ücretlerini ödemesi yapmaktadır. Vize ücretleri sabittir. Yaşlı, genç, çocuk ve bebekler için vize ücretleri aynıdır.
30 Günlük tek kişi 87 dolar, 30 günlük çok girişli 205 dolardır.

Dubai Aile Ziyareti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize başvuruları yapacak kişiler gerekli evrak ve kuralları eksiksiz yerine getirdikleri taktirde istisnai durumlar olmadığı sürece vize başvuru 24 ila 36 saat arasında açıklanmaktadır. Vize başvuruları yaparken hazırlamanız gereken evraklarınızda eksiklikler olduğu zaman başvuru sonuçları uzayabilmektedir. Başvuru sonucunda vize için gerekli onaylar sonunda olumlu çıkarsa vize pasaportunuza basılmamaktadır. BAE’nin vermiş olduğu barkod numarasıyla Göçmenlik Ofisi tarafından antetli kağıda basılmaktadır.

Dubai Aile Ziyareti Vize Formu

Dubai aile ve arkadaş ziyareti vize formunu kişiler kendileri doldurmaktadır. Kişiler bu formu doldururken gerekli bütün bilgilere önceden veya o esna içerisinde hakim olmaları gerekmektedir. Kişiler bu formu doldurmak zorundadır. Eksik doldurulan bilgiler neticesinde vize başvurunuz onaylanmayabilir. Burada tüm bilgiler doğru ve eksiksiz tamamlanmak zorundadır. Yoksa başvurunu onaylanmaz ve vize çıkma süreniz ileri tarihlere uzayabilir. Bu formu kişiler Türkçe, İngilizce veya Arapça olarak doldurabilmektesiniz.

Dubai Aile Ziyareti Vize Dilekçe Örneği

Dubai Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Dilekçe Örneği doldurmak zorunludur. Dikkat edilmesi gereken evraklar:
  • Kişinin T.C kimliğinin önlü ve arkalı fotokopisi
  • Geçerli pasaportunuzun resimli sayfasının renkli fotokopileri. Pasaportunuzun Dubai seyahati ardından 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir.
  • Renkli olmak şartıyla güncel 1 adet vesikalık veya biyometrik fotoğraf.

Dubai Aile Ziyareti Davetiye Örneği

Dubai aile ve arkadaş ziyareti davetiyesi kullanılmamaktadır. Kişilerin 90 ila 180 günlük seyahat hakları bulunmaktadırlar. Kişiler Kısa yada Uzun süreli Dubai Ziyareti vizesi başvurusunda bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×