Fransa Indre-Et-Loire Vizesi Başvuru İşlemleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Indre-Et-Loire Vize

Fransa Indre-Et-Loire Vize Başvurusu

Indre-et-Loire vize, Fransa’nın Indre-et-Loire şehrine gerçekleştireceğiniz seyahatlerde ihtiyacınız olan vize türüdür. Turistik, çalışma ya da eğitim vizesi olarak alınabilir.

Indre-et-Loire İçin Vize Gerekli Mi

Indre-et-Loire için vize gerekli mi; iki durumda mutlaka vize almanız gerekiyor.

  • Pasaport türünüz bordo ise gerçekleştireceğiniz tüm seyahatler için Indre-et-Loire vize almalısınız.
  • Eğer seyahatinizde tek seferde 90 günden uzun kalmanız gerekiyorsa mutlaka gidiş nedeninize bağlı vize almalısınız.

Yeşil, siyah ya da gri pasaporta sahip kişiler 180 gün içerisinde 3 ay kuralını aşmamak şartıyla vizesiz seyahat gerçekleştirebilir.

Indre-et-Loire İçin Vize Şartları

Indre-et-Loire için vize şartları yalnızca vize başvurusunda bulunmanızdır. İsteyen herkes Indre-et-Loire vize için başvuruda bulunabilir. Ancak vize almanız için ekonomik şartlarınız ve gidiş nedeniniz değerlendirilecektir.

Indre-et-Loire Turist Vizesi

Indre-et-Loire turist vizesi, kısa süreli gerçekleştirilen seyahatler için verilen bir vize türüdür. 90 günü aşmayan seyahatlerde aile ziyareti, iş gezisi ya da benzeri nedenlerin karşılanması için oluşturulmuştur.

Indre-et-Loire Vize Başvurusu

Indre-et-Loire vize başvurusu Fransa Başkonsolosluğu tarafından yönetilir ve sonuçlandırılır. Başvurunuzda Fransa vize evraklarınızı eksiksiz bir şekilde konsolosluğa iletmeniz beklenir.

Indre-et-Loire Vize Evrakları

Indre-et-Loire vize evrakları pasaport, başvuru formu ve dilekçesi, 2 adet biometrik fotoğraf, seyahat sağlık sigortası, banka hesap dökümü, mesleğinize ilişkin belgeler, uçak ve otel rezervasyonlarınız olarak belirlenmiştir.

Bu belgelerde alacağınız Indre-et-Loire vize türüne göre eklemeler ile karşılaşılabilir.

Indre-et-Loire Vize Fiyatları / Ücreti

Indre-et-Loire vize fiyatları / ücretleri 80 Euro + hizmet bedeli olarak hesaplanmıştır. Alacağınız vizenin türüne ve giriş sayısına göre vize fiyatında değişiklik yaşanabilir.

Indre-et-Loire Vizesi Kaç Günde Çıkar

Indre-et-Loire vizesi kaç günde çıkar; turist vizesi yaklaşık 1 hafta içerisinde sonuçlanarak size ulaşır. Ancak d vizesi gibi uzun süreli vizelerin sonuçlarının çıkması 15 günden 60 güne kadar değişiklik gösterebilir.

Indre-et-Loire Vizesi Nasıl Alınır

Indre-et-Loire vizesi nasıl alınır; bunun için öncelikle Fransa Başkonsolosluğu’ndan başvuru için randevu almanız gerekir. Randevu tarihinizde belgelerinizi eksiksiz olarak teslim edersiniz. Daha sonra başvurunuz konsolosluk tarafından değerlendirilir ve sonuç size iletilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×