Fransa Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Fransa Vize Başvuru Merkezleri

 

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

[email protected]

 

Fransa vize başvuru merkezleri, Fransa kısa süreli ve uzun süreli vize işlemlerinin tamamlandığı, Global Visa Services kurumsal ağına bağlı vize başvuru ofisleridir. 30 yıla yaklaşan kaliteli hizmetiyle Global Visa Services vize başvuru merkezleri, deneyimli kadrosu ve etkin koordinasyon işlemleriyle Fransa vizesi almanın en güvenilir ve en kolay adresidir.

Fransa Vize Başvuru Merkezleri
Fransa Vize Başvuru Merkezleri

Fransa vize başvuru merkezleri, Fransa dış temsilcilikleri ile etkili iletişimi sayesinde vize başvuru dosyalarının süratle işleme alınmasını koordine eder, uzman danışmanları sayesinde vize başvuru dosyalarının hatasız hazırlanmasına katkı sağlar. Fransa vize ücreti >> eraytur.com/fransa-vize-ucreti tahsilatı yapan vize başvuru merkezi ofisleri, yüksek oranda vize kabul hedeflerine ulaşmış, profesyonel bir yaklaşım sergiler.

Fransa vize başvuru merkezleri temel aracılık hizmetleri olan Fransa dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmetleri ve uzman danışman desteği yanında, isteğe bağlı ve vize başvuru sürecini hızlandıran, konforlu bir vize başvurusu imkânı sağlayan ek hizmetleri de vize başvuru sahiplerine sunmaktadır.

Fransa Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Fransa Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Fransa vize başvuru merkezleri, ülkemizin dört bir yanından vize başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep, İstanbul, Ankara vize başvuru merkezleri tüm il ve ilçelerden vize başvurularını işleme koyar. Kısa süreli turistik ve ticari vizeler yanında Fransa Aile Birleşimi Vizesi >> eraytur.com/fransa-aile-birlesimi-vizesi/ gibi uzun süreli vizelerde danışmanlık hizmetleri Global Visa Services güvencesinde verilmektedir.

Fransa VFS Global Gaziantep ile vize başvurusu >> eraytur.com/fransa-vfs-global-gaziantep/ özellikle doğu illerinde yaşayan yurttaşlarımıza kaliteli bir vize başvuru hizmeti sunmaktadır.

Vize başvuru merkezleri ek hizmetleri ise vize başvuru sürecinde hızlı ve konforlu bir süreç yaşanmasını sağlamaktadır. Bu ek hizmetler şunlardır:

  • Fransa vize formu ve dilekçe >> eraytur.com/fransa-vize-formu-ve-dilekce/ hazırlanması
  • Fransa vize başvuru dosyasının hazırlanması ve denetimi
  • Fransa seyahat sağlık sigortasının düzenlenmesi
  • Biyometrik fotoğraf çekimi
  • İnternet kiosk ağı
  • SMS Bilgilendirme
  • Hızlı kurye hizmeti
  • Fotokopi ve çıktı hizmetleri
  • VIP ayrıcalığı ve Erken Saat vize başvuru imkânı

Fransa Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Fransa Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Fransa vize başvuru merkezleri ile iletişime geçtiğinizde kaliteli bir vize başvuru işlem ayrıcalığına erişirsiniz. Vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden online randevu alarak, canlı sohbetle müşteri temsilcilerimizle görüşerek, telefon ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Fransa vize başvuru merkezlerimize bizzat ziyaret gerçekleştirdiğinizde Fransa kısa süreli ve uzun süreli vizeleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hızlıca vize başvuru hizmetlerini başlatabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Vize Hizmetleri - Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Fransa Ankara Büyükelçiliği Türkçe sayfasından bilgi edinebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×