Fransa Vize Başvuru Merkezleri

  Ankara

   Adres

  Farabi Sk.49/2 Çankaya

   Telefon/Faks

  0850 969 83 75

   Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

   Eposta

  ankara@eraytur.com

   

  Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

  Global Visa Services

  Telefon/Faks

  Tel:    +90 (850) 969 83 75

  Faks: +90 (850) 969 46 27

   

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
  Cumartesi: 10.00 – 14.00

   Eposta

  info@eraytur.com

   

   

  Ankara Fransa Vize Başvuru Merkezi

   

  Ankara’da yer alan ve vize konularında sizlere profesyonel olarak danışmanlık hizmetleri sunan Eraytur firması vize almak isteyenler için Ankara Fransa vize başvuru merkezi aracılığı ile sizlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veriyor. Vize sürecinde Avrupa Birliği üyesi bir ülke olan Fransa hükümeti tarafından istenilen evrakların tedarik edilmesi, tamamlanması ve başvuru yapılması gibi işlemler konusunda sizlere hizmet veren, Avrupa Birliği standartlarına göre başvuru dosyanızın hazırlanması ve yetkili vize acentelerinden adınıza randevu alınması hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunan başvuru merkezi ihtiyacınız olan her dakika telefon hattı ile sizlere hizmet veriyor. Vize sürecinde profesyonel olarak sizlere hizmet veren tecrübeli personelleri ile 7/24 danışmanlık hizmeti alabiliyor olmanız yetkili acenteler ile iletişime geçmeden önce sizin için büyük bir avantaj oluşturuyor.

   

  Yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak çalışan firma talep etmeniz üzerinden seyahat tarihiniz için en uygun tarihe vize randevusu alıyor. Randevu@eraytur.com mail adresi üzerinden yapacağınız talep ile adınıza ücretsiz randevu işlemini yapan firma bu sayede vize sürenizin en kısa süre de tamamlanmasını sağlıyor. Vize süreci boyunca profesyonel olarak sizlere hizmet veren Ankara Fransa vize başvuru merkezi, adınıza randevu işlemini de yaparak randevu için zaman ayırmanızı da önlemiş oluyor. Fransa vize türleri ve tüm vizeler konusunda profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz, vize işlemlerini tamamlayarak vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına katkı sunacak olan vize başvuru merkezi yıllardır sektörde yer alan Eraytur bünyesinde sizlere hizmet veriyor.

   

  Yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak çalışan, vize standartlarının güncel hallerine hakim olduğu için vize işlemlerinizin herhangi bir zorlukla karşılaşılmadan tamamlanmasını sağlayan ve size her konu da profesyonel olarak hizmet veren Ankara Fransa vize başvuru merkezi, başvuru dosyanızın da eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Fransa vizesi, uzun dönemli vizeler ve kısa dönemli vizeler olmak üzere gidiş amacınıza göre ihtiyacınız olan vize türü hakkında detaylı bilgiler alarak vize sürecini kolaylaştıracağınız danışmanlık hizmetleri için bizimle 24 saat iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her konuyu sorabilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir