Fransa Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Fransa Vize Başvuru Merkezleri

 

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

ankara@eraytur.com

 

Fransa vize başvuru merkezleri, Fransa kısa süreli ve uzun süreli vize işlemlerinin tamamlandığı, Global Visa Services kurumsal ağına bağlı vize başvuru ofisleridir. 30 yıla yaklaşan kaliteli hizmetiyle Global Visa Services vize başvuru merkezleri, deneyimli kadrosu ve etkin koordinasyon işlemleriyle Fransa vizesi almanın en güvenilir ve en kolay adresidir.

Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri

Fransa Vize Başvuru Merkezleri
Fransa Vize Başvuru Merkezleri

Fransa vize başvuru merkezleri, Fransa dış temsilcilikleri ile etkili iletişimi sayesinde vize başvuru dosyalarının süratle işleme alınmasını koordine eder, uzman danışmanları sayesinde vize başvuru dosyalarının hatasız hazırlanmasına katkı sağlar. Fransa vize ücreti >> eraytur.com/fransa-vize-ucreti tahsilatı yapan vize başvuru merkezi ofisleri, yüksek oranda vize kabul hedeflerine ulaşmış, profesyonel bir yaklaşım sergiler.

Fransa Türkiye'ye vize veriyor mu?

Evet, bu ülkeye seyahat edecek olan bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları için Fransa, vize vermektedir. Dolayısıyla seyahat amacına uygun bir vize alınması şarttır.

Fransa vize randevusu nasıl alınır?

Fransa vize başvurusu için vize randevusu almak isteyen kişilerin Fransa Konsolosluğu resmi web sayfası üzerinden randevu alması şarttır. Randevu olmadan vize müracaat ve vize görüşmesi yapılmamaktadır.

Fransa şuan vize veriyor mu?

Fransa şu an yalnızca acil durumlar ve öğrenciler için eğitim vizesi vermektedir. Bunun dışında kısa süreli seyahatler için halen başvurularda kısıtlamalar bulunmaktadır.
Fransa vize başvuru merkezleri temel aracılık hizmetleri olan Fransa dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmetleri ve uzman danışman desteği yanında, isteğe bağlı ve vize başvuru sürecini hızlandıran, konforlu bir vize başvurusu imkânı sağlayan ek hizmetleri de vize başvuru sahiplerine sunmaktadır.

Fransa Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Fransa Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Fransa vize başvuru merkezleri, ülkemizin dört bir yanından vize başvurularını kabul etmektedir. Gaziantep, İstanbul, Ankara vize başvuru merkezleri tüm il ve ilçelerden vize başvurularını işleme koyar. Kısa süreli turistik ve ticari vizeler yanında Fransa Aile Birleşimi Vizesi >> eraytur.com/fransa-aile-birlesimi-vizesi/ gibi uzun süreli vizelerde danışmanlık hizmetleri Global Visa Services güvencesinde verilmektedir.

Fransa VFS Global Gaziantep ile vize başvurusu >> eraytur.com/fransa-vfs-global-gaziantep/ özellikle doğu illerinde yaşayan yurttaşlarımıza kaliteli bir vize başvuru hizmeti sunmaktadır.

Vize başvuru merkezleri ek hizmetleri ise vize başvuru sürecinde hızlı ve konforlu bir süreç yaşanmasını sağlamaktadır. Bu ek hizmetler şunlardır:

  • Fransa vize formu ve dilekçe >> eraytur.com/fransa-vize-formu-ve-dilekce/ hazırlanması
  • Fransa vize başvuru dosyasının hazırlanması ve denetimi
  • Fransa seyahat sağlık sigortasının düzenlenmesi
  • Biyometrik fotoğraf çekimi
  • İnternet kiosk ağı
  • SMS Bilgilendirme
  • Hızlı kurye hizmeti
  • Fotokopi ve çıktı hizmetleri
  • VIP ayrıcalığı ve Erken Saat vize başvuru imkânı

Fransa Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Fransa Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Fransa vize başvuru merkezleri ile iletişime geçtiğinizde kaliteli bir vize başvuru işlem ayrıcalığına erişirsiniz. Vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden online randevu alarak, canlı sohbetle müşteri temsilcilerimizle görüşerek, telefon ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Fransa vize başvuru merkezlerimize bizzat ziyaret gerçekleştirdiğinizde Fransa kısa süreli ve uzun süreli vizeleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hızlıca vize başvuru hizmetlerini başlatabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Vize Hizmetleri - Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

info@eraytur.com

Fransa Ankara Büyükelçiliği Türkçe sayfasından bilgi edinebilirsiniz:

tr.ambafrance.org/-Turkce-

FRANSA VİZE DİLEKÇE VE BAŞVURU FORMLARI
Vize Dilekçe Örnekleri Aşağıdaki Gibidir.
Gerekli olan vize başvuru formlarını indirerek bizimle +90 (850) 307 94 62 numaradan iletişime geçiniz.
FRANSA TİCARİ BELGELER FRANSA TURİSTİK BELGELER
Fransa Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Ticari Vize Genel Başvuru EvraklarıFransa Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Turistik Vize Genel Başvuru Evrakları
Fransa Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Ticari Vize Başvuru DilekçesiFransa Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Türkçe Dilekçeler
Fransa Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 İngilizce Başvuru DilekçesiFransa Vize Başvuru Merkezleri 6 – indir Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Başvurusunda Bulunacakların Sayfamızda bulunan Vize Rejim Tablosuna dikkat etmeleri önemle rica olunur.
Pasaport Geçerlilik Sürelerinin Seyahat Bitiminden Sonra 6 ay olmalıdır. E-Pasaport sitesinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×