Gard Vize - Hızlı Vize İşlemleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Gard Vize

Fransa Gard Vize Başvurusu

Akdeniz kıyısında yer alan Gard eyaletinde turizm ile birlikte aynı zamanda tarımda son derece gelişmiş durumdadır. Gard eyaletine her yıl Fransa vizesi ile yüzlerce Türk vatandaşı seyahat düzenlemektedir.

Gard İçin Vize Gereklimi

Dünyanın her yerinden turistlerin ziyaret ettiği Gard için vize gereklimi sorusu Türkler için de büyük bir öneme sahiptir.

Hem Fransa’ya hem de Gard’a gidebilmek için Schengen vize prosedürü uygulanır.

Gard İçin Vize Şartları

İlk kez Schengen ülkesine ziyarette bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsoloslukta biyometrik kayıt oluşturulur. Bu yüzden Gard için vize şartları arasında randevunun gün ve saatinde konsoloslukta bulunmak büyük bir öneme sahiptir.

Gard Turist Vizesi

Gard vize başvurusunda bulunmadan önce hangi kategoride vize başvurusu yapılacağından emin olmak gerekir. Kısa süreli seyahatler için Gard turist vizesi olarak bilinen Schengen vizesi başvurusu yapmak gerekir.

Gard Vize Başvurusu

Gard vize adımları konsolosluk tarafından belirlenen bir sıraya ve prosedüre göre gerçekleşir. Her türlü vize başvurusunda tek karar alıcı büyükelçiliktir. Gard vize başvurusu öncesinde tüm şartları öğrenmek hem işleyiş hem de olumlu sonuç alabilmek için oldukça önemlidir.

Gard Vize Evrakları

Vize başvuru evrakları genel listesi dışında konsolosluk talep ettiğinde ek ya da alternatif belge sunulmak zorundadır. Gard vize evrakları;

  • Pasaport
  • Başvuru formu
  • Ücret dekontu
  • Fotoğraf
  • Banka dökümü
  • Seyahat sağlık sigortasıdır.

Gard Vize Fiyatları / Ücreti

Turistik kategoride yer alan Schengen vize ücreti 80 Euro olarak listelenir ancak her vize türü için farklı ücretlendirmeler yapılmaktadır. Gard vize fiyatları/ ücreti her yıl büyükelçilik tarafından güncellenir ve yayınlanır.

Gard Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa’ya gitmek isteyen Türk vatandaşları Gard vizesi konusunda da araştırma yapar. Hem turizmde hem de tarımda oldukça gelişmiş bir eyalet olan Gard vizesi kaç günde çıkar sorusunu merak eden Türkler hem konsolosluklardan hem de internetten bilgi sahibi olmaya çalışır.

Gard Vizesi Nasıl Alınır

Gerekli olan tüm evrakların hazırlanması ve randevu talebinin oluşturulması ile birlikte vize işlemleri başlatılır. Başvurunun hızlı ve problemsiz şekilde gerçekleşebilmesi için Gard vizesi nasıl alınır sorusuna uzmanlarımız tarafından detaylı bilgi verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×