Fransa Eure Vize - Güvenilir Vize İşlemleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Eure Vize

Fransa Eure Vize Başvurusu

Fransa vizesi ile ziyaret edilebilecek ülkenin en büyük eyaletlerinden birisi olan Eure, turizmin yoğun olarak yaşandığı bölgedir. Ünlü Fransız ressam Claude Monet’in evi en çok ilgi çeken mekandır.

Eure İçin Vize Gerekli mi

Kısa süreli turistik ziyaret gerçekleştirebilmek için Fransa’ya gitmek isteyen Türk vatandaşları ayrıca Eure için vize gereklimi sorusuna cevap aramaktadır.

Kısa süreli ziyaretlerde Schengen vizesi gerekmektedir.

Eure İçin Vize Şartları

Schengen vizesi için başvuruda bulunmak zorunda kalan Türk vatandaşları Eure için vize şartları konusunda bilgi sahibi olarak gerekli olan şartları yerine getirmelidir.

Eure Turist Vizesi

Fransa’nın ulusal vize türleri içerisinde bulunan turistik vize ile eyaletlerin tamamını gezmek söz konusudur. Dolayısıyla Eure turist vizesi kısa süreli vize türü olan Schengen vizesidir.

Eure Vize Başvurusu

Fransa’nın turistik eyaletlerinden olan Eure vize işlemleri için hazırlanan dosya konsolosluğa iletilir. Randevu talebi ile başlayan Eure vize başvurusu, vize başvuru merkezi aracılığı ile randevunun tanımlanması şeklinde devam eder.

Eure Vize Evrakları

Eure vize işlemleri için Fransa Konsolosluğu tarafından gerekli olduğu durumlarda ek belge talebinde bulunmaktadır. Eure vize evrakları genel vize şartları ve evrakları ile benzerlik göstermektedir.

Eure Vize Fiyatları/Ücreti

Fransa Devleti tarafından vize ücretleri her yıl güncellenerek yayınlanmaktadır. Eure vize fiyatları/ ücreti, harç bedeli, servis ücreti ve aracı kurum fiyatı şeklinde belirlenmektedir.

  • Turistik vize ücreti 80 Euro
  • Ticari vize ücreti 110 Euro
  • Aile ziyareti vizesi 80 Euro
  • Şoför ve gemisi vizesi 80 Euro
  • Öğrenci vizesi 80 Euro
  • Transit vize 110 Euro’dur.

Konsolosluk tarafından alınan Eure vize harç bedeline ayrıca hizmet bedeli, KDV, servis bedeli, sağlık sigortası bedeli gibi rakamlarda eklenmektedir.

Eure Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa’ya gitmek isteyenlerin belgelerini eksiksiz ve doğru şekilde teslim etmeleri şartı ile Eure vize işlemleri 15 iş günü içerisinde sonuçlanır. Uzman personelimiz tarafından Eure vizesi kaç günde çıkar endişesi yaşamadan işlemler tamamlanarak vize teslim edilir.

Eure Vizesi Nasıl Alınır

Türk vatandaşlarının Fransa seyahatinde Schengen vizesine başvurması gerekmektedir. Seyahatin süresine göre farklı vize tipi bulunmaktadır. Eure vizesi nasıl alınır sorusuna cevap konsolosluk tarafından yetkilendirilen kurumlardan kolaylıkla öğrenilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×