Fransa Eure-et-Loir Vize İşlemleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Eure-et-Loir Vize

Fransa Eure-et-Loir Vize Başvurusu

Başta Chartres katedrali olmak üzere birçok tarihi ve turistik mekanın yer aldığı Eure-et-Loir eyaleti Türklerin ilgi gösterdiği bölgedir. Turizmin geliştiği eyalete ziyaret gerçekleştirmek için Fransa vizesi almak gerekmektedir.

Eure-Et-Loir İçin Vize Gereklimi

Fransa ile birlikte Eure-et-Loir için vize gereklimi? Evet Fransa’ya seyahat etmek istiyen bordo pasaporta sahip Türk vatandaşlarına Schengen vizesi alma şartı bulunmaktadır.

Eure-Et-Loir İçin Vize Şartları

Fransa’ya yapılacak olan gezi, ziyaret ya da iş seyahati pasaport ile birlikte vizede almak gerekmektedir. Eure-et-Loir için vize şartları başında belgelerin eksiksiz, hatasız ve belirlenen sıra ile teslim edilmesi büyük bir öneme sahiptir.

Eure-Et-Loir Turist Vizesi

Fransa’ya 90 günü aşmayan kısa süreli turistik seyahat planları yapan Türk vatandaşları Eure-et-Loir turist vizesi başvurusunda bulunmalıdır. Türk vatandaşlarının Fransa için en fazla başvuru yaptığı vize türüdür.

Eure-Et-Loir Vize Başvurusu

Fransa aldığı karar ile başvuru formunun online platformda doldurulması şartını getirmiştir. Eure-et-Loir vize başvurusu yapacak olan Türk vatandaşları gerekli olan tüm şartları yerine getirerek konsolosluk ya da büyükelçiliğe Eure-et-Loir vize talebinde bulunmaktadır.

Eure-Et-Loir Vize Evrakları

Schengen vizesi ile birlikte tüm vize türleri için gerekli olan Eure-et-Loir vize evrakları;

  • Pasaport
  • Başvuru formu
  • 2 tane biyometrik fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Banka hesap hareketleri

Eure-Et-Loir Vize Fiyatları/ Ücreti

Eure-et-Loir vize için harç ödemesini yapmak zorunludur. Yetişkinler ve çocuklar için değişen harç bedelleri tahsil edilmektedir. Eure-et-Loir vize fiyatları/ ücreti Şubat 2021 tarihi itibariyle 80 Euro’dur.

Eure-Et-Loir Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa seyahat planı içerisinde ziyaret edilmesi düşünülen eyalet olan Eure-et-Loir vizesi kaç günde çıkar bilmek isteyen Türk vatandaşları ortalama sürecin 5 ile 15 iş günü içerisinde olduğunu bilmesi önemlidir.

Eure-Et-Loir Vizesi Nasıl Alınır

Eure-et-Loir vize işlemleri turizm acenteleri ile vize danışma merkezleri aracılığıyla yapılır. Randevu işlemleri internet üzerinden, şahsen ya da telefon ile yapılmaktadır. Seyahat için en az 15 gün kala randevu almak önemlidir çünkü daha az süre bulunması halinde konsolosluk tarafından talep kabul edilmez.

Eure-et-Loir vizesi nasıl alınır sorusuna cevap bulabilmek için bize hemen ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×