Cotes- d’Armor Vize - Eraytur
Fransa Vizesi

Cotes- d’Armor Vize

Fransa Cotes- d’Armor Vize Başvurusu

Fransa’da bulunan Cotes- d’Armor vize için Fransa konsolosluğu üzerinden uzun vadeli ve kısa vadeli vize işlemleriyle yolculuklarınızı yasal yolla yapabileceğiniz yerleşim alanıdır. Cotes- d’Armor gitmek için vize merkezi üzerinden rezervasyon işlemleri, evrak ve konsolosluk prosedürüne dair bilgi alabilirsiniz.

Cotes- d’Armor İçin Vize Gerekli Mi?

Avrupa Birliğine bağlı Fransa, Cotes- d’Armor gitmek için vize şartlarını uygulamaktadır. Vize işlemlerinin eksiksiz ve kusursuz yerine getirilerek, ülkeden çıkış yapılabilir. Fransa vize işlemleriniz için konsolosluk üzerinden başvuru ve randevu alarak vize alabilirsiniz.

Cotes- d’Armor İçin Vize Şartları

Gri, yeşil, bordo ve siyah pasaport ile vize başvurusu yapılabilmektedir. Pasaportunuzun en az 10 yıllık olması ve 2 sayfasının boş olması şartı bulunmaktadır. Cotes- d’Armor vize başvuru şartlarında, vize harcı, konsolosluk hizmet bedeli ve sağlık sigortası teminatının da bulunması gerekmektedir.

Cotes- d’Armor Turistik Vize

Cotes- d’Armor için vize turistik vize ve aile birleşimi vizesi de olmak üzere C tipi ve D tipi vize şartlarını kabul etmektedir. 180 günlük ve 90 günlük turistik vize başvurularınızda konsolosluğun verdiği dilekçe ve formun eksiksiz doldurulması şartı bulunmaktadır. Vize başvuru işlemlerinizi, eğitim, iş, ticaret, kültürel gezi, sağlık ve ziyaret amaçlı kullanabilirsiniz.

Cotes- d’Armor Vize Başvurusu

Cotes- d’Armor vize başvurusu eksiksiz evrakla mümkündür. Evraklarınızı düzenlerken ıslak imzalarına, 6 aylık tarih prosedürüne ve vize harç bedelinin sağladığı seçeneklerine bakmanız gerekir.

Harç bedeli ve sağlık sigortası teminatını ödeme işlemleriyle ilgili vize merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Cotes- d’Armor Vize Evrakları

Vize evraklarının düzenlenmesi için Cotes- d’Armor üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Nüfus kaydı, 2 biyometrik fotoğraf, 3 aylık maaş bordrosu,  pasaport ve sağlık sigortası belgelerinizle birlikte eğitim ve iş için gerekli olan ek evrakları da düzenleme şartı vardır.

Cotes- d’Armor Vize Fiyatları/ Ücreti

Cotes- d’Armor vize fiyatları 60 Euro’dur. Konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte ödenmesi gerekmektedir.

Cotes- d’Armor Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cotes- d’Armor vizesi 3 iş günü ile 5 iş günü arasında çıkmaktadır. 15 güne kadar süreç uzayabilir.

Cotes- d’Armor Vizesi Nasıl Alınır?

Cotes- d’Armor vizesi için Fransa konsolosluğuna pasaport ile başvuru yaparak vizenizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×