Corse- Du -Sud Vize - Vize Başvuruları - Eraytur
Fransa Vizesi

Corse- Du -Sud Vize

Fransa Corse- Du -Sud Vize Başvurusu

Fransa’nın geniş yerleşim bölgelerinden biri olan Corse- Du –Sud vize işlemleri için Fransa konsolosluğu üzerinden schengen prosedürüne uygun şartları kabul etmektedir. Fransa vize işlemleri için vize merkezi ile irtibat kurarak, sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Corse- Du –Sud İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den Fransa’ya geçişler için Avrupa Birliği Schengen vize prosedürü uygulanmaktadır. Corse- Du –Sud vize işlemleri için Fransa konsolosluğu üzerinden başvuru yaparak, vize sürecinin başlatılması gerekmektedir. Vize başvuru evresinde Turistik, iş, eğitim, ziyaret ve aile birleşimleriyle ilgili bilgilerin de paylaşılması şart koşulmuştur.

Corse- Du –Sud İçin Vize Şartları

Vize başvurusunda eksiksiz evrak ve vize harç bedelinin ödenmesi şartı vardır. Vize başvurusu için konsolosluğun schengen vize uygulamasına uygunluk, yeşil, siyah, bordo ve gri pasaport üzerinden takip edilmektedir.

Vize başvurusunda pasaportunuzun en az 2 sayfası boş olmalı ve pasaportun 10 yıl içinde çıkartılmış olması şartı bulunuyor.

Corse- Du –Sud Turistik Vize

Corse- Du –Sud turistik vize başvurularını kabul etmektedir. Vize başvurusu işlemlerinde, Fransa’ya gidiş nedeninizi belirten bir adet dilekçe ve bir adet formun konsolosluğa ıslak imzalı ve el yazısıyla teslim edilmesi şartı vardır. 90 günlük ve 180 günlük vize başvurularınızda uzun vadeli ve kısa vadeli çıkış nedeninizi belirterek gidebilirsiniz.

Corse- Du –Sud Vize Başvurusu

Corse- Du –Sud vize başvuru işlemleriniz için Fransa konsolosluğundan randevu alarak, hafa içi 9.00 ile 16: 30 arasında başvuru yapmanız gerekmektedir. Evrak teslimi, harç ve sağlık sigortası teminatıyla birlikte başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Corse- Du –Sud Vize Evrakları

Vize evraklarının eksiksiz teslim edilmesi için listeyi dikkate alınır. Sağlık sigortası teminatı, 3 aylık maaş bordrosu, pasaport, nüfus kaydı ve sabıka kaydı evrak listesi arasında yer almaktadır. Bütün evraklar ıslak imzalı olarak teslim edilmelidir.

Corse- Du –Sud Vize Fiyatları/ Ücreti

Corse- Du –Sud vize fiyatları Fransa üzerinden 60 Euro’dur. Konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte ödenmelidir.

Corse- Du –Sud Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Corse- Du –Sud vize başvurunuz 3 iş günü ile 5 iş günü içinde çıkmaktadır.

Corse- Du –Sud Vizesi Nasıl Alınır?

Fransa konsolosluğuna eksiksiz evrak teslimi ve rezervasyon belgelerinizle başvuru yaparak alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×