Bouches- Du- Rhone Vize - Vize Başvuruları - Eraytur
Fransa Vizesi

Bouches- Du- Rhone Vize

Fransa Bouches- Du- Rhone Vize Başvurusu

Bouches- Du- Rhone Fransa’nın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biridir. Notre Dame de la garde ile gezi rehberlerinin en sevdiği yerleşim yerlerinden biri olmuştur. Bouches- Du- Rhone vize işlemleri için Fransa vize merkezinin sunacağı danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bouches- Du- Rhone İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den Fransa’ya geçişler için schengen vize prosedürü uygulanmaktadır. Avrupa Birliğine bağlı olan Fransa’da Bouches- Du- Rhone vize işlemlerinin yapılması için konsolosluk üzerinden başvuru işlemlerinizi başlatmanız gerekir.

C tipi vize ve D tipi vize prosedürüne uygunluk derecesine göre vizeniz işleme alınır.

Bouches- Du- Rhone İçin Vize Şartları

Bouches- Du- Rhone vize şartları, eksiksiz evrak, vize harcı, sağlık sigortası teminatı 30.000 Euro ve Türkiye’de sabıkasız olma şartları bulunmaktadır. Turistik, iş, ticari, hizmet, ziyaret ve kültürel gezi vize işlemleri yapılabilir.

Bouches- Du- Rhone Turistik Vize

Turistik vize işlemleri için C tipi 90 günlük ve D tipi 180 günlük vize alınması gerekmektedir. Bouches- Du- Rhone vize işlemleri için turistik vize şartlarına uygun dilekçe ve form konsolosluğa teslim edilmelidir.

Bouches- Du- Rhone Vize Başvurusu

Bouches- Du- Rhone vize başvuru işlemlerini konsolosluk üzerinden yaparak, dilekçe ve form ile evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Online alandan vize merkezi üzerinden evrak düzenlenmesi, rezervasyon işlemlerinin tamamlanmasıyla sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bouches- Du- Rhone Vize Evrakları

Bouches- Du- Rhone vize evrakları eksiksiz teslim edilmelidir. Vize evraklarında, sağlık sigortası teminatı, vize harcı, 3 aylık maaş bordosu, eğitim, iş ve ticari faaliyetlere göre resmi belgelerin konsolosluğa eksiksiz verilmesi şartı bulunur. Islak imzalı ve damgalı belgelerin bizzat aday tarafından teslim edilmesi gerekebilmektedir.

Bouches- Du- Rhone Vize Fiyatları/ Ücreti

Bouches- Du- Rhone vize fiyatları için 60 Euro vize harcı bulunmaktadır Konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte evrak teslimi sırasında dekonta konsolosluğa teslim edilmelidir.

Bouches- Du- Rhone Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bouches- Du- Rhone başvuru işlemleriniz konsolosluğun yoğunluğuna gör 3 ile 7 iş günü arasında çıkacaktır. Resmi tatillerle birlikte süreç 15 günü geçebilir.

Bouches- Du- Rhone Vizesi Nasıl Alınır?

Fransa konsolosluğuna eksiksiz evrak, rezervasyon belgeleri ve harç bedeliyle başvuru yapılarak alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×