Aveyron Vize Başvurusu - Güvenilir Vize İşlemleri - Eraytur
Fransa Vizesi

Aveyron Vize

Fransa Aveyron Vize Başvurusu

Fransa’nun Occitanei bölgesinde yer alan Aveyron, otel ve uçak rezervasyon işlemleriyle turistik, iş, ticari, ziyaret ve eğitim amaçlı vize işlemlerine açıktır. Aveyron vize almak için vize merkezi üzerinden irtibat kurarak süreci hızlandırabilirsiniz.

Aveyron İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den Fransa’ya yolculuk yapmak için vize işlemleri yapılması gerekmektedir. Yeşil, gri, siyah ve bordo pasaport düzenlemelerine göre vize işlemlerinizi Aveyron vize prosedürüne göre uygulama şartı bulunmaktadır. Schengen vize anlaşmasına uygun vize prosedürüne D tipi ve C tipi vize seçenekleri bulunur.

Aveyron İçin Vize Şartları

Vize şartlarında, vize harcı, sağlık sigortası teminatı, 2 sayfası boş pasaport örneği ve nüfus kaydıyla birlikte eksiksiz evrakların konsolosluğa teslim edilmelidir. Fransa vize merkezi üzerinden başvuru yapmak için evrak düzenlemelerinin eksiksiz hazırlanması, ıslak imza ve damga işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Aveyron Turistik Vize

Aveyron turistik vize işlemlerine açıktır. 90 günlük C vize ve 180 günlük D vize işlemlerinin uzun dönemli ve kısa dönemli vize işlemlerinin yapılması şartı bulunmaktadır.

Konsolosluk üzerinden ülkeden ayrılış nedeninizi belirten dilekçeyle birlikte, D tipi ve C tipi vize örneğine göre başvuru dilekçesi verilmesi gerekmektedir.

Aveyron Vize Başvurusu

Fransa vize başvuru işlemleri için Türkiye’de hizmet vermekte olan konsolosluk üzerinden başvuru işlemlerinin yapılması şartı bulunmaktadır. Vize tipi, dilekçe ve form ile bildirilmeli, otel, uçak ve konaklama rezervasyon işlemleri yapılmalıdır. Rezervasyon işlemlerinin belgeleri de evrak düzenlemelerinde yer alır.

Aveyron Vize Evrakları

Aveyron vize evrakları için eksiksiz belge düzenlemesi yapılması gerekmektedir. Vize prosedüründe sağlık sigortası teminatı 30.000 Euro, tam vukuatlı nüfus kaydı, pasaport, ikametgah adresi, rezervasyon belgeleri ve davetiye bulunmalıdır.

Aveyron Vize Fiyatları/ Ücreti

Aveyron vize harcı 60 Euro’dur. Vize harcının konsolosluk hizmet bedeliyle birlikte Fransa konsolosluğuna dekontla birlikte sunulması gerekmektedir.

Aveyron Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eksiksiz evrak teslimlerinde vize çıkış tarihi 3 iş günü ile 7 iş günüdür. Resmi tatiller ve konsolosluk yoğunluğuna göre 15 iş günü içinde vize çıkabilmektedir.

Aveyron Vizesi Nasıl Alınır?

Aveyron vize başvurularınızı Fransa konsolosluğu üzerinden yapmanız gerekmektedir. Vize evraklarınız eksiksiz olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×