Aube Vize - Başvuru Sürecinde Gerekenler - Eraytur
Fransa Vizesi

Aube Vize

Fransa Aube Vize Başvurusu

Aube, orta Fransa’da bulunan ve şarap üretiminde etkin başarısı ile bilinen bir Fransa bölgesidir. Bölge içerisinde 2 yerleşim yeri bulunmaktadır. Bölge daha önce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından da ziyaret edilmiş bir bölge olarak bilinmektedir. Aube ve Fransa vize işlemleri, gerekli evraklar ve ücret gibi önemli konular hakkında bilgi sahibi olman için yazımızı okuyun.

Aube İçin Vize Gerekli Mi?

Aube Fransa içerisinde bulunan bir bölge olarak Türk vatandaşlar için pasaport türü ve geçirilecek zamana göre değişik vize istemektedir.

Bu noktada, gidilme sebebi ve ne kadar süre Fransa’da kalınacağına bağlı olarak Türk vatandaşların vize alınıp alınmaması yeşil, gri ve siyah pasaport için değişiklik göstermektedir.

Aube İçin Vize Şartları

Aube vize şartları kapsamında istenen belgeler, Fransa dış temsilcilikleri olan Fransa Konsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliği tarafından ilan edilmektedir. Zaman içerisinde vize işlemleri için gerekli vize şartları değişiklik gösterebilmekte bu nedenle takip edilmesi gerekmektedir.

Aube Turist Vizesi

Aube vize işlemleri içerisinde yer alan turistik vize için Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları, gerekli belgelerin teminini sağlayarak başvuru yapmalıdır. 90 günü geçmeyen kalışlarda ise Yeşil ve Gri pasaport sahiplerinde vize talep edilmez.

Aube Vize Başvurusu

Aube vize başvuruları, hem Fransa dış temsilcilikleri hem de Fransa dış temsilcilikleri tarafından belirlenen vize merkezleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Aube Vize Evrakları

Aube vize evrakları, vize türüne göre değişiklik gösterse de genellikle, geçerli süresi olan pasaport, 30.000 Euro’luk kalış süresini kapsayan sağlık sigortası, hesap dökümü gibi belgeler şeklinde çeşitlilik göstermektedir.

Aube Vize Fiyatları / Ücreti

Aube vizesi için Fransa dış temsilcilikleri tarafından istenen vize harcı ücreti 60 Euro şeklindedir. Ancak ek olarak vize işlemlerini kapsayan ek ücretler talep edilebilmektedir.

Aube Vizesi Kaç Günde Çıkar

Aube vizesi başvuru sonrasında 3 iş günü ya da 7 iş günü içerisinde sonuca bağlanmaktadır.

Aube Vizesi Nasıl Alınır

Aube vizesi hakkında detaylı bilgi ve yardım için bizimle iletişime geçebilir, konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×