Fransa Vize İşlemleri - Ariège Vize - Eraytur
Fransa Vizesi

Ariège Vize

Fransa Ariège Vize Başvurusu

Ariège, Fransa’nın İspanya sınırına yakın, yeşilin her tonunun alabildiğine görüldüğü turistik bir bölgedir. Coğrafi olarak kayak yapmaya uygun olması nedeni ile daha çok kayak ve kayak tesisleri ile anılmaktadır. Toplamda 3 büyük tesisi ile Avrupa’nın en gözde mekanlarından da bir tanesidir. Fransa ve Ariège vize işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızda!

Ariège İçin Vize Gerekli Mi?

Ariège, Fransa’nın İspanya sınırında olan bir bölge olmasından dolayı Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşların vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Yeşil, Siyah ve Gri pasaport sahipleri ise kalış sürelerine göre vize alma zorunluluğuna sahip olabilmektedir.

Bu durumda kalış süresi 90 günü ve 180 günü geçen kişiler için vize alma zorunluluğu bulunmaktadır.

Ariège İçin Vize Şartları

Ariège vize için şartlar, vize türüne göre istenen vize belgeleri açısından değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada, Fransa vizesi almak isteyen kişiler, hangi vize türüne başvurduğunu kontrol etmelidir.

Ariège Turist Vizesi

Ariège turistik vize işlemi almak için gerekli belgeler, 30.000 Euro teminatlı sağlık sigortası, gidiş gelişinizi belirten kalacak yer ve uçak biletleri, çalışanlar için çalışma durumunu gösteren belgeler şeklinde çeşitlilik göstermektedir.

Ariège Vize Başvurusu

Ariège vize başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan Fransa Konsolosluğu, Fransa Büyükelçiliği ve bu iki kurum tarafından resmi olarak seçilen vize merkezlerinden randevu alınmalıdır.

Ariège Vize Evrakları

Ariège vizesi için gerekli olan evraklar, aile ya da arkadaş ziyareti amaçlı vizelerde, turistik amaçlı vizelerde, ticari amaçlı vizelerde, eğitim amaçlı vizelerde ve aile birleşimi amaçlı vizelerde değişiklik göstermektedir.

Ariège Vize Fiyatları / Ücreti

Ariège vize ücreti için Fransa dış temsilcilikleri bakımından belirlenen Schengen vizesi vize harcı 60 Euro şeklidendir..

Ariège Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa vize işlemleri planlanan gidişten 15 gün öncesinde Fransa dış temsilcilikleri ya da belirlenen vize merkezlerine başvuru yapılması sonucunda 3 ile 7 gün arasında çıkmaktadır.

Ariège Vizesi Nasıl Alınır

Ariège vizesi için gerekli olan diğer belgeleri, önemli bilgileri ve yapılması gerekenleri öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×