Ardennes Vize - Profesyonel Vize Desteği - Eraytur
Fransa Vizesi

Ardennes Vize

Fransa Ardennes Vize Başvurusu

Ardennes, Fransa’nın kuzeydoğu kısmında Belçika’ya yakın bölgelerinden biri olarak geçmektedir. Şehir küçük olmasının yanı sıra doğal ortamları, tırmanma ve dağcılık parkurları ile oldukça ilgi çekmektedir. Belçika ve Paris’e yakın olan şehirde Belçika’ya geçiş oldukça hızlı ve kolaydır. Ardennes ile ilgili nasıl vize alınır konusunda merak ettiğiniz her şey yazımızda.

Ardennes İçin Vize Gerekli Mi?

Ardennes, Belçika sınırında bulunan bir Fransa şehridir bu nedenle giriş çıkışlarda Schengen vizesi alınması zorunludur. Türk vatandaşlar için Bordo pasaport sahibi kişiler her halükarda vize alması gerekirken, Yeşil ve Gri pasaport sahibi kişiler için 90 gün, Siyah pasaport sahipleri için 180 gün aşma şartı bulunmaktadır.

Ardennes İçin Vize Şartları

Ardennes vizesi için gerekli şartlar, vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Resmi olarak belirlenen vize türleri kapsamında hangi vizenin gerekli olduğuna bakarak başvuru yapabilirsiniz.

Ardennes Turist Vizesi

Ardennes vize kapsamında gezi ve turistik amaçlarla gitmek isteyen kişiler Fransa dış temsilciliklerine Schengen C tipi turist vizesi başvurusu yapmalıdır.i

C tipi vize başvurusu sırasında, istenen belgelerin temini ile gidişten en az 15 iş günü öncesinde başvurulması yararlıdır.

Ardennes Vize Başvurusu

Ardennes vize başvurusu için gerekli olan belgelerin toplanması ile birlikte Fransa konsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliğine randevu alınmalı, başvuru yapılmalıdır.

Ardennes Vize Evrakları

Ardennes vize evrakları kapsamında istenen belgeler, Fransa dış temsilcilikleri tarafından belirlenmek ve zaman içerisinde koşullar gereği değişiklik gösterebilmektedir.

Ardennes Vize Fiyatları / Ücreti

Ardennes vize ücreti kapsamında Fransa dış temsilciliklerini belirlediği vize harcı ücreti 2021 yılında 60 Euro şeklindedir. Vize harcı dışında vize merkezleri ve diğer yetkili şirketler tarafından işlem ücreti alınmaktadır.

Ardennes Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa vize işlemleri ile Ardennes’e gitmek isteyen bir kişi, uçak biletinden 15 iş günü öncesinde randevu alarak başvuru yapmalıdır. Randevu ve işlemlerin tamamlanmasının ardından bir hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.

Ardennes Vizesi Nasıl Alınır

Ardennes vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×