Alpes  - Maritimes Vize - Eraytur
Fransa Vizesi

Alpes  – Maritimes Vize

Fransa Alpes  - Maritimes Vize Başvurusu

Alpes – Maritimes, Fransa’nın Nice ve Cannes bölgelerini de içinde bulunan bir bölge olarak geçmektedir. Denize olan kıyısı, otantik evleri ve yerel kültürü ile hem turistlerin hem de sanatçılar tarafından en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Turizm ve sanat kültür faaliyetleri amacı ile vize hakkında bilgi almayı planlıyorsanız yazımızın devamında öğrenin.

Alpes – Maritimes İçin Vize Gerekli Mi?

Alpes – Maritimes, Fransa içerisinde yer alan bir bölge olarak geçmesi nedeni ile Bordo pasaport sahipleri için vize zorunluluğu barındırmaktadır.

Vize almak için Türkiye Cumhuriyeti içerisinde buluna Fransa temsilciliklerine ya da herhangi bir Schengen ülkesinin temsilciliklerine vize başvuru yapılması gerekmektedir.

Alpes – Maritimes İçin Vize Şartları

Alpes – Maritimes için vize alma koşulları alınmak istenen vize türüne göre değişiklilik gösterebilmektedir. Dolayısıyla, gitmek isteyen kişi bize türüne göre şartları kontrol etmelidir.

Alpes – Maritimes Turist Vizesi

Alpes – Maritimes vize işlemleri için yalnızca Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarını ilgilendiren vize türüdür. Turist vizesi için seyahat sigortası, gidiş süresini kapsayan kalacak yer rezervasyonları varsa davetiye, banka hesap dökümü ve çalışma durumunu gösteren belgelerin sunulması gerekmektedir.

Alpes – Maritimes Vize Başvurusu

Alpes – Maritimes vize işlemleri kapsamında başvuru için Fransa dış temsilcilikleri tarafından görevlendirilen vize merkezleri ve şirketlerine ya da doğrudan konsolosluklardan randevu alınabilmektedir.

Alpes – Maritimes Vize Evrakları

Alpes – Maritimes vize evrakları için gerekli olan belgelerin güncel listesi ve Covid – 19 nedeni ile yaşanan değişiklikleri resmi siteden takip etmek gerekmektedir.

Alpes – Maritimes Vize Fiyatları / Ücreti

Alpes – Maritimes vize ücreti Schengen vizesi kapsamında istenen vize harcı ve işlem ücreti olarak iki farklı yapıdan oluşmaktadır. Vize harcı için belirlenen ücret ise 60 Euro şeklindedir.

Alpes – Maritimes Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa vize işlemleri için resmi olarak belirlenen süre belgelerin teslimin ardından 7 ile 3 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Ancak başvurular gidiş tarihinden 15 gün önceye olacak şekilde ayarlanmalıdır.

Alpes – Maritimes Vizesi Nasıl Alınır

Alpes – Maritimes vizesi hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru şartlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, konu hakkında daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×