Creuse Vize Başvuru Aşamaları - Eraytur
Fransa Vizesi

Creuse Vize

Fransa Creuse Vize Başvurusu

Fransa’da yer alan Creuse vize işlemleri için vize merkezi üzerinden evrak düzenleme ve rezervasyon işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Fransa vize merkezi üzerinden sizlere yön gösterilerek, kısa zamanda sürecin tamamlanmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır. Vize başvurusu ve işlemleri için irtibat kurabilirsiniz.

Creuse İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den Fransa’ya vize başvurusu yapılmadan geçiş yapılmamaktadır. Avrupa Birliği Schengen prosedürü uygulanarak, vize başvurularının turistik, iş, eğitim, sağlık, ziyaret, kültürel gezi ve aile birleşimi de dahil olmak üzere ticari faaliyetlerle de yapılması mümkündür. Creuse vize başvurusu için konsolosluk üzerinden randevu alınarak sürecin takip edilmesi gerekmektedir.

Creuse İçin Vize Şartları

Creuse için vize alırken, evrakların eksiksiz teslim edilmesi, ıslak imza ve damgaların tarihli vurulması gerekmektedir. Gri, yeşil, bordu ve siyah pasaport ile başvuru kabul edilirken, dilekçe ve form da konsolosluk üzerinden alınarak, başvuru işlemleriniz için gereken şartlar tamamlanmalıdır.

Creuse turistik Vize

Turistik vize işlemlerinde 180 gün ile 90 günlük uzun süreli ve kısa süreli vize başvuru seçenekleri sunulmaktadır. Vize işlemlerinizi yaparken, konsolosluk evraklarında turistik vize listesine uygun ödenek, rapor ve sağlık sigortası teminatı uygulamalarını yerine getirmelisiniz.

Creuse Vize Başvurusu

Creuse vize başvuru işlemlerinizde, Türkiye’den Fransa konsolosluğu üzerinden dilekçe ve form uygulamasına yer verilmektedir.

Turistik, iş, eğitim ve ticari faaliyet kapsamında, vergi levhası, öğrenci belgesi ve iş onay izni gibi belgelerin de başvuru sırasında evraklarla birlikte sunulması şartı dikkate alınmalıdır.

Creuse Vize Evrakları

Vize evrak düzenlemesinde, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, sağlık raporu, sağlık sigortası teminatı, 10 yıl içinde çıkarılmış pasaport ve 2 sayfası boş pasaport aslı aynı zamanda 3 aylık maaş bordrosuyla birlikte hesap kartlarınızın dokümanının da yer alması gerekmektedir.

Creuse Vize Fiyatları/ Ücreti

Creuse vize fiyatları Fransa vize işlemleri için 60 Euro’dur. Harç bedeli ve konsolosluk hizmet bedeli birlikte ödenir.

Creuse Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Creuse vizesi konsolosluk yoğunluğuna göre 3 iş günü ile 5 iş gününde çıkacaktır.

Creuse Vizesi Nasıl Alınır?

Fransa’da bulunan Creuse için Fransa konsolosluğuna başvuru yapılarak vize alınması mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×