Sint - Niklaas Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Sint – Niklaas Vize

Belçika Sint - Niklaas Vize Başvurusu

Sint – Niklaas, Belçika içerisinde bulunan en büyük Pazar meydanı ile Noel ve paskalya zamanlarının vazgeçilmezidir. Şehir mimari yapısı ve kültürel geçmişi ile turistlerin ilgisini çekerken, dini ve özel günlerde de sağladığı kültürel etkinliklerle görsel şov imkânları sunmaktadır.  Sint – Niklaas için vize almak ile ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sint – Niklaas İçin Vize Gerekli Mi?

Sint – Niklaas, Avrupa Birliği ve Schengen bölgesi ülkesi olan Belçika içerisinde olması nedeni ile Türk vatandaşlardan belirli bir ücret karşılığında vize alması gerekliliğini koymuştur.

Sint – Niklaas İçin Vize Şartları

Sint – Niklaas vize işlemleri için gerekli olan tüm şartlar, Belçika konsolosluğu tarafından tek tek sırasıyla resmi kanallar aracılığı ile belirtilmektedir.

Belçika vizesi almak için gerekli olan şartların  yerine getirilmesi, başvuru sonrasında gerekli mülakata girilerek, gidiş sebebi yetkililere açıklanmalıdır.

Sint – Niklaas Turist Vizesi

Sint – Niklaas vize işlemleri arasında bulunan turist vizesi türü 90 gün altında olan turistik ve gezi amacı ile yapılan ziyaretleri kapsamaktadır. Bu vize türü kapsamında Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları alırken Siyah, Gri ve Yeşil pasaport sahipleri 90 ve 180 günü geçmediği takdirde vizeye ihtiyaç duymamaktadır.

Sint – Niklaas Vize Başvurusu

Sint – Niklaas vize başvurusu, Belçika Büyükelçiliği, Belçika Konsolosluğu ve Belçika Büyükelçiliği’nden randevu alınarak, gerekli belgelerin teslimi ve mülakat aşamaları ile birlikte yapılmaktadır.

Sint – Niklaas Vize Evrakları

Sint – Niklaas vize evrakları kapsamında istenen belgeler, kişilerin gidiş gelişini kanıtlayan, resmiyette anlam ifade eden pasaport, kimlik, nüfus kayıt örneği şeklinde sıralanmaktadır.  

Sint – Niklaas Vize Fiyatları / Ücreti

Sint – Niklaas vize işlemlerinde talep edilen vize harç ücreti 390 TL olarak belirlenmiştir.

Sint – Niklaas Vizesi Kaç Günde Çıkar

Belçika vize işlemleri için Belçika Konsolosluğu 7 iş günü ile 15 iş günü arasında kesin bir karar vererek bildirmektedir.

Sint – Niklaas Vizesi Nasıl Alınır

Sint – Niklaas vize işlemleri ile ilgili merak ettikleriniz ve detaylı bilgi için iletişim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×