Roeselare Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Roeselare Vize

Belçika Roeselare Vize Başvurusu

Roeselare vize, Belçika’ya gerçekleştireceğiniz seyahate Roeselare ilinde konaklamanızı sağlar. Vize süreniz boyunca il içerisinde konaklayabilirsiniz.

Roeselare İçin Vize Gerekli Mi

Roeselare için vize gerekli mi; eğer pasaportunuz umumi pasaport türünden farklı bir pasaport ise vize almadan 3 ay konaklayabilirsiniz. Ancak 3 aydan uzun süre kalmak isteyen ve bordo pasaporta sahip olan kişilerin mutlaka Roeselare vize alma zorunluluğu bulunuyor.

Roeselare İçin Vize Şartları

Roeselare için vize şartları konsolosluğun sizden karşılamanızı beklediği şartlardır. Bu şartlar resmi olarak belirtilmese de banka hesabınızdaki para miktarı ve konsolosluğa verdiğiniz güven önemlidir.

Kalacağınız sürede tüm giderlerinizi karşılayacak kadar paranız olmazsa ve konsolosluğa güvenli bir birey olduğunuzu belirtemezseniz Belçika vize başvurunuz reddedilecektir.

Roeselare Turist Vizesi

Roeselare turist vizesi, kısa süreli olarak gerçekleştirilen seyahatlerde kullanılan vize türüdür. Özellikle c vizesi türü içerisinde yer alan aile ziyareti, arkadaş ziyareti, iş gezisi ya da kısa süreli aile birleşimi gibi seyahatlerde kullanılır.

Roeselare Vize Başvurusu

Roeselare vize başvurusu yapma adımları şu şekildedir;

  • Öncelikle Belçika Başkonsolosluğu’ndan randevu alın.
  • Bu randevu tarihinize kadar gerekli tüm evrakları bir araya getirin.
  • Randevu gün ve saatinizde evraklarınızı teslim ederek Roeselare vize başvurunuzu tamamlayın.

Roeselare Vize Evrakları

Roeselare vize evrakları şu şekildedir; pasaport, nüfus cüzdanı, otel ve uçak rezervasyonu, pasaport, iki adet biometrik fotoğraf, maddi durumunuza ilişkin belgeler, nüfus ve ailenize ilişkin belgeler, mesleğinize ilişkin belgeler ve başvuru türünüze göre istenecek öğrenci belgesi, iş sözleşmesi ya da diğer belgeler.

Roeselare Vize Fiyatları / Ücreti

Roeselare vize fiyatları / ücreti toplamda 736 TL olarak hesaplanmıştır. Bu vize ücreti 12 yaşından büyük her birey için geçerlidir.

Roeselare Vizesi Kaç Günde Çıkar

Roeselare vizesi kaç günde çıkar; ortalama 15 gün içerisinde sonucunuz size ulaşır. Ancak bu süre 7 gün kadar kısa ya da 30 gün kadar uzun olabilir.

Roeselare Vizesi Nasıl Alınır

Roeselare vizesi nasıl alınır; yetkili vize merkezleri ya da Belçika Başkonsolosluğuna yapacağınız vize başvurusu sonucunda size vizeniz verilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×