Mol Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Mol Vize

Belçika Mol Vize Başvurusu

Belçika’da bir yerleşim yeri olan Mol seyahatlerinde vize talep edilir. Mol vize işlemlerinin konsolosluk prosedürlerine göre yürütülmesi ve vatandaşların taleplerini iletmeleri esas alınır.

Mol İçin Vize Gerekli Mi?

Bordo pasaporta dair Mol vize işlemleri zorunludur. 90 günlük kalma süresine karşı vize taleplerinizi iletmeniz istenir. Mol için vize gerekli mi sorgulayanlar diğer pasaport sınıflarına dair 90 günlük kalma süresine göre muafiyetten faydalanabilir.

Mol İçin Vize Şartları

Vize sahibi olmak için öncelikle evrakların ibraz edilmesi gerekir. Mol için vize şartları olarak başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması talep edilir. Mol vize talep dilekçesinin hazırlanması ve zorunlu evrakların hazırlanması halinde işiniz kolay olacaktır.

Mol Turist Vizesi

Mol turist vizesi adına seyahat sağlık sigortası zorunludur. 30 bin Euro teminata sahip olan sigortalara karşı talepleriniz değerlendirilir.

Mol vize için bunun dışında otel ile konaklamayı ispatlayan belgelerin de çıkartılması önem arz etmektedir.

Mol Vize Başvurusu

Elektronik ortamdan başvuru formunu açar ve talep edilen bilgileri sıralamaya başlarsınız. Mol vize başvurusu sırasında sadece forma değil belgelere de ihtiyaç duyulur ve randevu alarak konsolosluğa her birini sunmanız beklenir.

Mol Vize Evrakları

Evraklar vize türüne bağlı olarak şekillenir. Örneğin öğrenci için eğitim, ticari vize için de meslek diplomalarına dair belgeler hazırlanır. Mol vize evrakları arasında biyometrik fotoğraflar ve kimlik belgeleri başı çeker. Her birinin güncel tarihli olarak ibrazı istenir.

Mol Vize Fiyatları / Ücreti

Evrak şartlarının ardından Mol vize fiyatları / ücreti ele alınmalıdır. Şöyle ki banka üzerinden 80 Euro olan harç bedelinin tahsisine geçilmelidir.

Mol Vizesi Kaç Günde Çıkar

Mol vizesi kaç günde çıkar sorgulayanlar için 7 iş günü belirtilir ve bu süre 15 – 30 iş gününe kadar çıkabilir.

Mol Vizesi Nasıl Alınır

Danışmanlık hizmetleri dahilinde vizeye dair tüm merak ettiklerinize netlik kazandırabilirsiniz. Mol vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle hazırlanması gereken belgeler sıralanır. Bunun ardından e-randevu işlemlerine geçilir. Randevu günü Belçika Konsolosluğu üzerinden belgelerinizi ibraz eder ve başvurunuzu bu şekilde tamamlarsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×