La Louvière Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

La Louvière Vize

Belçika La Louvière Vize Başvurusu

La Louvière, Belçika ülkesinin Hainaut eyaleti içerisinde konumlandırılmış bir şehirdir. Şehrin en belirgin özelliği eski bir madencilik şehri olmasından gelmektedir. Endüstri ve kömür madenleri ile ticaret alanında gidiş gelişler oldukça sık yapılmaktadır. Geçim kaynakları da endüstri ve madencilik alanında yapılan gelişmeler ile yaşanmaktadır. Şehre ziyaretler ve nasıl vize alınacağı hakkında tüm bilgileri aşağıdan öğrenebilirsiniz.

La Louvière İçin Vize Gerekli Mi?

La Louvière şehrine giriş ve çıkışlarda Schengen bölgesi için Türk vatandaşların almak zorunda olduğu Schengen vizesi ile gereklidir. Bordo pasaport sahipleri, vize türü ve kalış süresi değişiklik göstermeden her halükarda vize alma zorunluluğuna tabidir.

La Louvière İçin Vize Şartları

La Louvière vize işlemleri için Belçika Büyükelçiliği tarafından bazı şartlar belirlenmektedir. Bu şartlar, istenen belgeler ve vize harcı olmak üzere değişiklik göstermektedir.

La Louvière Turist Vizesi

La Louvière vize türü olarak kısa zamanlı gidişleri içeren 90 günden daha az olarak herhangi bir sorun olmadan kalması için C tipi turist vizesi alınması gerekmektedir.

Turist vizesi için gerekli olan evraklar ile birlikte Bordo pasaport sahipleri Belçika dış temsilciliklerine başvuru yapmalıdır.

La Louvière Vize Başvurusu

La Louvière vize başvurusu için dikkat edilmesi gerekenler, belgelerin temini, vize harcının ödenmesi ve Belçika Büyükelçiliği tarafından yapılan mülakata girilmesi gerekmektedir.

La Louvière Vize Evrakları

La Louvière vizesi için alınması gereken evraklar; geçerliliği olan pasaport, ekonomik durumu gösteren belgeler, sağlık sigortası, eğitim için gidiliyorsa okul davetiyesi, kimlik kartı ve banka hesap dökümleri gibi belgeler şeklinde sıralanmaktadır.

La Louvière Vize Fiyatları / Ücreti

La Louvière vize işlemlerinde istenen vize harcı ücreti Belçika dış temsilcilikleri tarafından 2021 yılı için 390 TL olarak belirlenmiştir.

La Louvière Vizesi Kaç Günde Çıkar

Belçika vize almak isteyen kişiler, vize işlemlerini yapmasının ardından 7 ile 15 iş günü arasında sonuca bağlanmaktadır.

La Louvière Vizesi Nasıl Alınır

La Louvière vizesi almak için gerekli olan bilgileri öğrenmek ve aklınıza takılan soruları sormak için iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×