Kanada Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Kanada Vizesi

Kanada vize istiyor mu sorusu sıklıkla sorulmakla birlikte Kanada her çeşit pasaport için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Bu aşamada sizler vize türünü seçebilirsiniz.

Kanada vizesi alırken pek çok vize çeşidi karşınıza çıkacaktır ve Kanada’ya gitme sebebinize en uygun olan vizeyi istemeli ve bunu hem vize dilekçenizde hem de vize başvuru formunuzda belirtmeniz gerekmektedir. Vizeniz buna bağlı olarak değerlendirilecektir.

Kanada vize işlemleri için ilk aşama vize evraklarıdır. Kanada vizesi evrakları vize türüne göre değişmektedir. Örneğin öğrenci vizesi alacaksanız bu aşamada öğrenci belgenizi ve gideceğiniz okuldan davetiyenizi dosyaya muhakkak eklemelisiniz.

Kanada vizesi ücreti de bu vize türlerine göre değişmektedir. Yani kısa süreli vizeler ve uzun süreli vizelerin ücretleri birbirinden farklı olacaktır. Çocuğunuz var ise onda da ücret farklılığı görmeniz mümkündür.

Kanada vize başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu süreçte Eray Tur desteği ile vize başvurusu yapabilirsiniz. Ancak sonuç bildirisini konsolosluk gerçekleştirecektir. Bu nedenle beklemeniz gerekmektedir. Süreç vize tipine göre değişmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×