İngiltere Vize Başvuru Merkezleri

  Ankara

   Adres

  Farabi Sk.49/2 Çankaya

   Telefon/Faks

  0850 969 83 75

   Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

   Eposta

  ankara@eraytur.com

   

  Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

  Global Visa Services

  Telefon/Faks

  Tel:    +90 (850) 969 83 75

  Faks: +90 (850) 969 46 27

   

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
  Cumartesi: 10.00 – 14.00

   Eposta

  info@eraytur.com

   

  Ankara İngiltere Vize Başvuru Merkezi

   

  Ankara’da ikamet eden ve İngiltere’ye seyahat etmek isteyenler için vize danışmanlık hizmeti veren, vize sürecinin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak vize başvurusunun olumlu sonuçlanması için sizlere hizmet veren Ankara İngiltere vize başvuru merkezi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 0 850 969 83 75 nolu telefon hattı üzerinden sizlere danışmanlık hizmeti veren, vize türleri, vize evrakları, başvuru süreci, vize aşamaları gibi konularda merak ettiğiniz tüm konularda destek alabileceğiniz bir vize danışmanlık firması olan Eraytur, yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak çalışan danışmanlık firmasıdır. İhtiyaç duyduğunuz her zaman destek alabileceğiniz, vize konularında merak ettiklerinizi sorarak profesyonel olarak destek alabileceğiniz vize danışmanlık firması ile çalıştığınızda vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması daha kolay oluyor.

   

  İngiltere gibi en zorlu vizelerden birine başvurmak istiyorsanız sizlere danışmanlık hizmeti sunan Ankara İngiltere vize başvuru merkezi sizin adınıza ücretsiz olarak randevu alma hizmeti de vermektedir. Vize süreci boyunda toplayacağınız evrakların yetkili seyahat acentesine veya Konsolosluğa sunulması için ücretsiz olarak sizlere randevu alma hizmeti sunan vize merkezi aynı zamanda vize aşamalarında dikkat etmeniz gereken tüm noktalar hakkında da sizlere bilgilendirmeler yapıyor. İngiltere vizesi randevusu almak isteyenler için randevu@eraytur.com adresini açarak iletişim kanalı olarak kullanan vize merkezi bu mail adresi üzerinden iletişime geçen kişiler ile iletişime geçerek gerekli belgeleri tedarik edip randevu işlemlerini başlatıyor.

   

  Ankara İngiltere vize başvuru merkezi olarak sizlere profesyonel ekiplerimiz ve sahip olduğumuz tecrübe ile hizmet veriyoruz. Günümüzde vize başvurularında karşılaşılan zorluklar ve bu zorluklar nedeni ile olumsuz sonuçlanan vize başvurularının sayısının fazla olması başvuru sırasında profesyonel bir firmadan danışmanlık hizmeti almanızı zorunlu kılıyor. Vize işlemleri konusunda istediğiniz zaman telefon ile destek alabileceğiniz, profesyonel olarak vize başvurusu yapabileceğiniz Eraytur firması vize sürecini profesyonel olarak yürütmenizi sağlıyor. Her ayrıntının profesyonel bir şekilde düşünüldüğü, vize başvurunuzu değerlendirecek komisyonun istediği başvuru dosyasını hazırlayarak vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayacak olan vize merkezi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bizimle çalışarak kısa süre de vize başvurusu yapabilmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir