İngiltere Vizesi

TLS Contact İngiltere Vize Başvuruları

TLS Contact İngiltere

TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezleri, İngiltere kısa süreli ve uzun süreli vize işlemlerinin tamamlandığı yetkili ve etkin vize ofisleridir. İngiltere dış temsilcilikleri tarafından yetkilendirilen TLS Contact vize ofisinde uzmanda danışmanlar eşliğinde tüm vize işlemleri güvenle tamamlanmaktadır.

Vize başvuru sahipleri TLS Contact vize ofisleri ile iletişime geçtiklerinde seyahat amaçlarına göre belirlenen vize türü hakkında detaylı bilgi edinirler. Başvurulacak vize türüne göre gerekli İngiltere vize evrakları dosyasını hazırlamak ve kontrol etmek için vize danışmanları sürekli destek olmaktadır.

TLS Contact İngiltere internet sitesinden İngiltere vize ücreti bedellerini öğrenmek mümkündür. Randevu sistemi ile vize başvurularını kabul eden TLS Contact vize ofisleri merkez ofisleri yanında İnternet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. İnternet sitesini kullanabilmek için üyelik işlemleri yapılmalı ve kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girilmesi gerekmektedir.

TLS Contact İngiltere Vize Merkezleri Hizmetleri

TLS Contact İngiltere vize ofisleri İngiltere dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmeti yanından uzman danışman desteği sunmaktadır. Vize ofislerinde sunulan ek hizmetlerle vize sürecinin konforlu ve hızlı tamamlanması sağlanmaktadır.

TLS Contact İngiltere vize merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

  • İngiltere vize formu ve dilekçe hazırlanması
  • VIP- Premium Lounge-Randevusuz servis, Öncelikli servis (Pirority Visa), Süper öncelikli servis (Super Pirority Visa), hizmetleri
  • Fotokopi ve belge çıktı hizmetleri, Biyometrik fotoğraf çekimi
  • Kurye ve kargo hizmetleri
  • İnternet kiosk uygulamaları
  • SMS bilgilendirmesi

TLS Contact İnternet sitesine e-mail adresinizle üye olabilir, başvuru formunu doldurarak vize türü için gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra vize ofisinden randevu almanız gerekmektedir. İnternet sitesinden randevu onayının çıktısını alarak vize ofisinde randevunuza katılabilirsiniz. İngiltere vize başvuru dosyanızdaki evraklar kontrol edilecek, gerekiyorsa İngiltere dış temsilciliklerinden vize randevusu alınacaktır. İngiltere Aile Birleşimi vizesi gibi vize türlerinde şahısların bizzat konsolosluğa başvuru yapması gerekmektedir.

Vize başvurularının uzman danışmanlar desteğinde hazırlanması çok önemlidir. Titizlikle incelenen vize başvuru dosyalarında eksiklik veya hata tespit edilirse İngiltere Vize reddi kararı verilebilir. Vize reddi kararı verildikten sonra ödenen vize harçları ve hizmet bedelleri geri ödenmeyeceğinden hatalı başvurularda zaman ve para kaybı söz konusu olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×