TLS Contact İngiltere Vize Başvuruları - Eraytur
İngiltere Vizesi

TLS Contact İngiltere Vize Başvuruları

TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezleri, İngiltere kısa süreli ve uzun süreli vize işlemlerinin tamamlandığı yetkili ve etkin vize ofisleridir. İngiltere dış temsilcilikleri tarafından yetkilendirilen TLS Contact vize ofisinde uzmanda danışmanlar eşliğinde tüm vize işlemleri güvenle tamamlanmaktadır.

TLS Contact İngiltere Vize Başvuruları

Vize başvuru sahipleri TLS Contact vize ofisleri ile iletişime geçtiklerinde seyahat amaçlarına göre belirlenen vize türü hakkında detaylı bilgi edinirler. Başvurulacak vize türüne göre gerekli İngiltere vize evrakları dosyasını hazırlamak ve kontrol etmek için vize danışmanları sürekli destek olmaktadır.

TLS Contact kaç günde gelir?

İngiltere vizesi için TLS Contact İle iletişime geçenler en fazla 7 iş gününe kadar sonucu öğrenecektir.

TLS Contact nasıl ulaşabilirim?

Çağrı merkezi olarak 0212 370 31 00 numarasına yer verilir ve e-mail yoluyla da görüşme sağlanabilir.

TLS Contact nasıl randevu alınır?

Resmi siteden üyelik işlemlerine başvuranlar kolaylıkla randevu alır ve ilgili belgeler üzerinden müracaat eder.

TLS Contact İngiltere internet sitesinden İngiltere vize ücreti bedellerini öğrenmek mümkündür. Randevu sistemi ile vize başvurularını kabul eden TLS Contact vize ofisleri merkez ofisleri yanında İnternet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. İnternet sitesini kullanabilmek için üyelik işlemleri yapılmalı ve kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girilmesi gerekmektedir.

TLS Contact İngiltere Vize Merkezleri Hizmetleri

TLS Contact İngiltere vize ofisleri İngiltere dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmeti yanından uzman danışman desteği sunmaktadır. Vize ofislerinde sunulan ek hizmetlerle vize sürecinin konforlu ve hızlı tamamlanması sağlanmaktadır.

TLS Contact İngiltere vize merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

  • İngiltere vize formu ve dilekçe hazırlanması
  • VIP- Premium Lounge-Randevusuz servis, Öncelikli servis (Pirority Visa), Süper öncelikli servis (Super Pirority Visa), hizmetleri
  • Fotokopi ve belge çıktı hizmetleri, Biyometrik fotoğraf çekimi
  • Kurye ve kargo hizmetleri
  • İnternet kiosk uygulamaları
  • SMS bilgilendirmesi

TLS Contact İnternet sitesine e-mail adresinizle üye olabilir, başvuru formunu doldurarak vize türü için gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra vize ofisinden randevu almanız gerekmektedir. İnternet sitesinden randevu onayının çıktısını alarak vize ofisinde randevunuza katılabilirsiniz. İngiltere vize başvuru dosyanızdaki evraklar kontrol edilecek, gerekiyorsa İngiltere dış temsilciliklerinden vize randevusu alınacaktır. İngiltere Aile Birleşimi vizesi gibi vize türlerinde şahısların bizzat konsolosluğa başvuru yapması gerekmektedir.

Vize başvurularının uzman danışmanlar desteğinde hazırlanması çok önemlidir. Titizlikle incelenen vize başvuru dosyalarında eksiklik veya hata tespit edilirse İngiltere Vize reddi kararı verilebilir. Vize reddi kararı verildikten sonra ödenen vize harçları ve hizmet bedelleri geri ödenmeyeceğinden hatalı başvurularda zaman ve para kaybı söz konusu olmaktadır.

Tls Contact İngiltere

Tls contact önemli bir platformdur. TLS contact İngiltere vize başvuru sürecinin tamamı ile ilgilenmektedir. Tek yapılması gereken Uk.tlscontact.com login işlemlerini gerçekleştirdikten sonra artık süreç buradan yürütülmelidir.

Burada bir online başvuru saat ve tarihi verilecektir. Ardından sizlere en yakın TLS Contact adresine gitmeniz gerekir. Ayrıntılı bilgiyi alabilmek için TLS Contact telefon numarasından arama yapabilirsiniz. Aynı şekilde isterseniz internet sitesinden de size en yakın yeri öğrenebilirsiniz. Buraya dosyalarınız ile gitmelisiniz.

TLS Contact sürecin daha hızlı ve tek bir havuz çevresinde gerçekleşmesini sağlamaktadır. TLS Contact giriş işlemlerini tamamlamanız bu durumda yeterlidir. Giriş işlemleri öncesinde adres seçimi de yapmalısınız. Yani hangi ildeki büroya başvurunuzu göndereceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

TLS Contact Adana, Bursa, Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir’de bulunmaktadır. Sizler bu adreste yaşamıyor olsanız da size en yakın olan ile ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

TLS Contact Bursa telefon numarasına ulaşabilir veya adresine direkt giderek size verilen başvuru tarihinde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aslında süreç oldukça kolaydır ve evrak eksiğiniz yok ise burada fazla vakit geçirmeden işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

TLS Contact bir diğer ilde daha vardır. TLS Contact Gaziantep özellikle çevre illerden de İngiltere’ye gitmek isteyen pek çok insanın başvuru sürecini gerçekleştirmektedir. Bir diğer yakın il ise Adana olmaktadır.

TLS Contaact Antalya ise hem turistlerin hem de Türklerin gittiği bir başvuru merkezi olmaktadır. Burada da aldığınız saat ve tarihte giderek en kısa sürede hizmet alabilmeniz mümkündür.

Tls Contact İngiltere
TLS Contact, İngiltere merkezli olarak kurulmuş ve faaliyetlerini online bir biçimde devam ettiren bir aracı firmadır. Vize alım sürecinde müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklarla dikkat çeker. Türkiye’den de başvuru yapılmasının önünde hiçbir sorun söz konusu değildir.
Tls Contact UK
Tls Contact UK, firmanın İngiltere’deki resmi ofisidir. Bu noktada açılmış olan resmi bir web sitesi söz konusudur. İletişim sağlayabilmek adına tanımlanmış telefon numarasını kullanmak mümkündür. İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki farklı dilde işlem yapılmasının önü açılmıştır. Hemen iletişim kurabilmek adına + 44 203 040 0462 numarasının aranması gerekmektedir.
TLS Contact UK İstanbul
TLS Contact UK İstanbul için de hizmet vermektedir. Bu noktada kent merkezinde yer alan bir başvuru ofisidir. Hem bizzat giderek hem de telefon üzerinden iletişim kurmak çok uzun bir zaman almaz. Bunun için kullanılması gerekli olan no ise 0 212 370 31 00 olarak karşımıza çıkıyor. Çağrı merkezi sürekli açıktır. Haftanın her gününde aramanızın önünde hiçbir sorun söz konusu değildir.
TLS Contact İstanbul
0 212 370 31 00, firmanın İstanbul numarasıdır. Bunun için özellikle pasaport ve vize işlemleri doğrultusunda iki farklı bilginin sunulması lazım. Birisi referans numarası iken diğeri ise pasaport nodur.
TLS Contact Ankara
TLS Contact Ankara şubesi sayesinde gerek İngiltere gerekse bunun haricinde kalmış olan vize işlemlerini başlatabilir, aynı zamanda size özel bir biçimde sağlanmış olan referans numarası sayesinde süreci çok yakından takip edebilirsiniz.
TLS Contact Telefon
Firmanın Türkiye için özel olarak alınmış olan numarası 0 212 370 31 00 şeklindedir. Burayı aramak çok uzun bir zaman almaz. Böylelikle birçok farklı konuda hemen ve hızlı bir biçimde bilgi almak mümkündür.
Tls Contact

Tls contact Ankara merkezinde olsa da daha pek çok ilde bulunmaktadır ve size en yakın ilden başvuru yapabilirsiniz.

Tls Contact’in bu kadar ön planda olmasının sebebi ise İngiltere’nin vize başvurularını bireysel anlamda kabul etmemesidir. Buradan yapılan yönlendirmelerde TLS Contact bir güç sahibidir ve süreci yönetmektedir. Ancak bu süreçte TLS Contact için ek hizmet bedeli de söz konusudur.

Tls Contact UK sisteminden vize başvurunuzu yapacağınız yeri belirttikten sonra başvuru için tarih ve benzeri de alabilirsiniz. Aynı zamanda bunun dışındaki başvuru sürecinin neredeyse tamamını yönetir bu nedenle Tls Contact aslında vize başvurularınızdaki en önemli ayrıntıdır.

TLS Contact Gaziantep bürosu ile de pek çok hizmeti sunmaktadır. Bunun dışında daha pek çok bürosu vardır. Bu sayede Gaizantep’de olmasanız da yakın yerlerden de başvuru yapabilirsiniz. Her bölgeye 1 adet olacak şekilde başvuru büroları belirlenmiştir.

Tls contact ile bir probleminiz olduğunda veya merak ettiğiniz bir durum olduğunda size en yakın büroyu arayabileceğiniz gibi ana büroyu da arayabilirsiniz. Tls contact us seçeneğini de kullanabilmeniz mümkündür. Bu gibi alanlarda çalışan firmalar iletişime uzun saatler açıktır ki kişilerin problemlerini çözmeyi amaçlamaktadır.

Elbette TLS Contact İstanbul merkezi de bulunmaktadır. Bu sayede pek çok insan başvuru işlemlerinin tamamını İstanbul üzerinden yapıp bitirmektedir. Randevu alınan saatte orada olunmalıdır.

TLS Contact giriş işlemlerini siteden tamamlayıp burada istediğiniz il için randevu işlemleri tamamlanabilmektedir.

Eğer TLS Contact UK İstanbul bürosuna gidilecek ise bu seçenek seçilir ve başvuru gerçekleştirilir.

İngiltere - İsviçre Vize Başvuru Ofisi

İngiltere ya da İsviçre gibi ülkelere seyahat için vize alınması zorunludur. İngiltere’ye gidenlerin İngiltere vizesi, İsviçre’ye gidenlerin ise İsviçre Schengen vizesi alması gerekmektedir. Schengene dail olmayan ülke vizeleri ve Schengen vizesi birbirilerine karıştırılmaktadır. Normal ülke vizeleri ile Schengen ülkelerine giriş yapılamazken, Schengen vizesi ile Schengen ülkelerine giriş yapılabilmektedir.

Bu iki ülke arasındaki vize türleri arasında merak ettiklerinizi İngiltere- İsviçre vize başvuru ofisi ile öğrenebilirsiniz.

Aklınıza takılan vize konusundaki her türlü soruyu yöneltebilirken aynı zamanda vize danışmanlık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

İngiltere vize başvuru merkezi Ankara ilinde yaşayan kimseler için de hizmet vermektedir. Konsolosluklar üzerinden vize başvurusu yapılamayacağı için devreye vize başvuru merkezleri girmektedir. Yani vize için başvurularınızı bu başvuru merkezleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vize başvuru için siz en yakın başvuru merkezine müracaat etmeden önce, hangi vize türü için başvuruda bulunacaksanız ona uygun evrak listesini tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Bu evraklar arasında en önemli olanlardan bir tanesi de İngiltere vize başvuru formu belgesidir. Formu hazırlayacaklar; dil seçeneği olarak İngilizce’yi seçerek ve istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bu konudaki talepleri yerine getirmelidir. Örneğin; belge içerisinde pasaportunuz ile ilgili sorulan sorularda evrağınızdaki bilgiler uyuşmazsa o zaman vize başvurunuzun olumlu sonuçlanacağını bilmeniz gerekmektedir.

Bu yüzden vize başvuru formu konusunda titiz davranmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×