Hollanda Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Hollanda Vizesi

Hollanda Vize Başvuru Merkezleri

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

[email protected]

 

Hollanda vize başvuru merkezleri, Hollanda vizesi işlemlerinin güvenle ve hızlıca tamamlandığı vize ofisleridir. Global Visa Services kurumsal vize ağı içerisinde bulunan vize başvuru merkezlerinde vize başvuru dosyaları titizlikle hazırlanır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezleri

Hollanda vize başvuru merkezleri, Gaziantep ve Ankara başta olmak üzere yurdun her il ve ilçesinden vize başvurularını kabul etmektedir. Uzman danışman desteği ile Hollanda dış temsilcilikleri ile etkili bir koordinasyon sağlayan vize merkezleri, tüm vize sürecinin sağlıklı bir biçimde tamamlamaktadır.

 

Hollanda vize başvuru merkezleri iletişim kanalları ile iletişime geçtiğinizde seyahat amacınıza göre başvuracağınız vize türleri tespit edilir, vize türü için gerekli Hollanda vize evrakları >> eraytur.com/hollanda-vize-evraklari/  listesi bilginize sunulur. Vize evraklarınızı tamamladığınızda süratli bir koordinasyon hizmeti ile vize başvuru süreci başlatılmış olur.

Hollanda Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Hollanda Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Hollanda vize başvuru merkezlerinde uzman vize danışmanı desteği vize başvurularının her aşamasında vize başvuru sahiplerine sunulmaktadır. Vize aracılık işlemleri hızla tamamlanır ve vize başvuru dosyaları en sağlıklı biçimde Hollanda dış temsilciliklerine iletilir. Bu hizmetlerin yanında vize sürecini konforlu kılan ve hızlandıran ek hizmetler de bulunmaktadır.

Hollanda vize başvuru merkezlerinde sunulan ek hizmetler şunlardır:

  • Hollanda vize formu >> eraytur.com/hollanda-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçe hazırlanması
  • VIP hizmet ayrıcalığı ve mesai saatleri dışında hizmet verilmesini sağlayan Erken Saat hizmeti
  • Biyometrik fotoğrafların çekilmesi ve hazırlanması
  • Her türlü fotokopi ve belge çıktı hizmeti
  • İnternet kiosk ağı ile internetten alınacak belgelere hızlı ulaşım
  • Vize sürecini bilgilendirme amacıyla SMS bilgilendirmesi
  • Hollanda seyahat sağlık sigortasının hazırlanması
  • Hızlı kargo ve kurye hizmetleri

Vize başvuru merkezleri kaliteli hizmet anlayışı ile Global Visa Services güvencesini vize başvuru sahiplerine hızlıca sunmaktadır.

Hollanda Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Hollanda Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Hollanda vize başvuru merkezleriyle iletişime geçildiği anda talep edilen vize türü hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşmak mümkündür. Deneyimli personeli ile vize başvuru sahiplerinin vize başvurusu hakkında merak ettikleri tüm soruların cevapları veren vize ofislerimiz, vize başvurularının güvenilir adresidir.

Vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile canlı sohbet ederek, online randevu alarak ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan ve ücretsiz danışma hattımızdan uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. E-posta yolu ile vize evrakları listesine ulaşabilirsiniz.

Vize ofislerimizi ziyaret ettiğinizde uzman danışmanlarımız vasıtasıyla vize işlemlerinizi hızlıca başlatmanız mümkündür. Hollanda vize ücreti >> eraytur.com/hollanda-vize-ucreti/  vize ofislerimizde tahsil edilmektedir. Hollanda Vize Başvuru merkezleri Global Visa Services çatısı altında en güvenilir vize başvuru işlem sürecini vize başvuru sahiplerine sunmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Vize Hizmetleri - Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×