Herstal Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Herstal Vize

Belçika Herstal Vize Başvurusu

Herstal Belçika sınırları içerisinde yer alır ve bu durum Schengen vizesi ile girişleri mümkün kılar. Herstal vize işlemlerine dair konsolosluk bünyesinde belgeler değerlendirilir ve sonuç birkaç iş günü içerisinde açıklanır.

Herstal İçin Vize Gerekli Mi?

Herstal vize işlemlerine bordo pasaport sahibi olanların başvurmaları istenir. Herstal için vize gerekli mi soranlara öncelikle pasaporta göre şartlar paylaşılır. Nitekim diğer pasaport türlerine dair 90 günlük vize muafiyetine yer verilmiştir.

Herstal İçin Vize Şartları

Herstal vize başvurularına geçmeden önce ilgili belgelerin her birini toplamak gerekir. Şöyle ki. Herstal için vize şartları seyahatin amacına göre ele alınır. Çünkü amaca uygun belgeleri hazırlamak ve e-randevu sistemine göre başvurulara geçmek önem arz ediyor.

Herstal Turist Vizesi

Seyahatinizi turistik amaçla gerçekleştirecekseniz Herstal turist vizesi ya da direk olarak Schengen başvurularına geçebilirsiniz. Herstal vizesi belge şartları üzerine değerlendirilir.

Şöyle ki turistik vizede kimlik, ikamet ve otel – uçak rezervasyonu gibi çeşitli evrakların ibraz edilmesi istenir.

Herstal Vize Başvurusu

PDF olarak indirilen başvuru formunu doldurarak harekete geçersiniz. Herstal vize başvurusu öncelikle form üzerinden ele alınır. Bununla birlikte evrakların toplanması ve randevu ile biyometrik işlemlere geçilmesi istenir.

Herstal Vize Evrakları

Pasaportlardan ziyade kimlik, eğitim ve meslek belgelerinin hazırlanması gerekir. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile seyahat sağlık sigortası bunlar arasındadır. Herstal vize evrakları olarak banka hesap dökümü ile rezervasyonlara dair belgelerin de paylaşılması istenir.

Herstal Vize Fiyatları / Ücreti

Harç ile hizmet bedeline dair tutarlar ele alınır. Şöyle ki Herstal vize fiyatları / ücreti olarak harç 80, hizmet ise 40 Euro bedelleri üzerinden tahsis edilmelidir.

Herstal Vizesi Kaç Günde Çıkar

Belgelerin şartlara uygun bir şekilde ibraz edilmesi üzerine 7 iş gününde çıkması söz konusudur. Herstal vizesi kaç günde çıkar soranlara en fazla da 15 iş günü belirtilir.

Herstal Vizesi Nasıl Alınır

Belçika Konsolosluğu e-randevu ile vatandaşları kabul eder. Herstal vizesi nasıl alınır sorgulayanlar randevu öncesinde evraklarını toplamalıdır. Nitekim eksiksiz ve güncel tarihli belgelere göre sonuç açıklanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×