Geel Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Geel Vize

Belçika Geel Vize Başvurusu

Belçika sınırları içerisinde bulunan Geel şehrine seyahat etmek için vize işlemlerini tamamlamanız gerekir. Geel vize için belgeler ibraz edilir ve konsolosluk başvurularınızı iletmeniz beklenir.

Geel İçin Vize Gerekli Mi?

T.C. Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan vatandaşlara dair vize uygulamaları zorunlu kılınmıştır. Geel için vize gerekli mi sorusuna karşı diğer pasaport türlerinin muaf tutulduğu açıklanmıştır.

Geel İçin Vize Şartları

Geçerlilik süresine sahip olan belgeler ile Geel vize işlemlerine başvurulması gerekir. Geel için vize şartları olarak bunların ardından harç ödemeleri ve konsolosluk başvuru sürecine yer verilir.

Geel Turist Vizesi

Turistik seyahat için bordo pasaport sahibi olanları Geel vize başvurularını iletmeleri beklenir. Muafiyet anlaşmasına göre diğer pasaport türleri için vize işlemleri zorunlu kılınmaz.

90 gün kalma süresi üzerine Geel turist vizesi başvurularına karşılık verilir.

Geel Vize Başvurusu

Başvurular form ile taahhütnamelerin hazırlanması önem arz ediyor. Hatta şahsi olarak yazılan vize dilekçesine de ihtiyaç duyulur. Geel vize başvurusu için önceliğiniz belgeleri öğrenmek olmalıdır. Bunun üzerine Geel vize adına konsolosluk randevularına geçilebilir.

Geel Vize Evrakları

Form ile dilekçelerin ardından pasaport ile nüfus cüzdanı fotokopisi gelir. Fotoğraflar, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile rezervasyon belgeleri paylaşılmalıdır. Geel vize evrakları arasında seyahat sigortası ve finansal belgeler de katılmıştır.

Geel Vize Fiyatları / Ücreti

Vize harç bedeli 80 Euro şeklinde temin edilir. Geel vize fiyatları / ücreti için aynı zamanda 40 Euro hizmet bedelinin de ödenmesi gerekir.

Geel Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemlerine birkaç hafta öncesinden başvurulması gerekir. Şöyle ki Geel vizesi kaç günde çıkar sorusuna dair 7 – 15 iş gününün dikkate alınması istenir.

Geel Vizesi Nasıl Alınır

Vizeleriniz seyahat amacına uygun olan belgeler neticesinde verilir. Geel vizesi nasıl alınır merak edenlerin önceliği seyahat amacını belirtmek olmalıdır. Çünkü ticari, ziyaret ya da turistik seyahate dair ayrı belgelere ihtiyaç duyulur. Her bir belgenin eksiksiz olarak ibraz edilmesi ve ödemenin yapılması istenir. Ancak bu adımlar üzerine vize başvurularınız değerlendirilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×