Brugge Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Brugge Vize

Belçika Brugge Vize Başvurusu

Brugge, bir Avrupa ülkesi olan Belçika’nın Orta Çağ’dan kalma mimari yapısı ile eşsiz görüntüler sunan turistik bir şehirdir. Şehir içerisinde geçen kanallar, tarihi binalar ve denize bağlantısı ile hem turistik hem de iş amacı ile gidişler için ideal bir ticaret merkezidir. Brugge ve Belçika vize işlemleri hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Brugge İçin Vize Gerekli Mi?

Brugge, bir Belçika şehri olarak giriş ve çıkışlarda Bordo pasaportu olan Türk vatandaşları için turist amaçlı, ticari amaçlı, iş amaçlı ve arkadaşlar ile buluşma amaçlı ziyaretlerde vize istemektedir. Gri ve Yeşil pasaport sahipleri ise 90 günü geçmeyen kısa süreli kalışlarda vize alma ihtiyacı yoktur.

Brugge İçin Vize Şartları

Brugge vizesi için gerekli şartlar Belçika vizesi kapsamında belirlenen genel kurallar ile aynı şekilde belirlenmektedir.

Tüm şartlar vize türüne göre değişiklik gösterebildiğinden, önemli olan nokta, hangi amaçla ve hangi vize türüne başvuru yapıldığı olmaktadır.

Brugge Turist Vizesi

Brugge vize işlemleri arasında yer alan turist vize için Brugge şehrine gezi ya da tatil gibi amaçlarla 90 günü geçmeyecek şekilde kısa şekilde gidilmelidir. Bu noktada, verilen vize türünün ismi C tipi turist vizesi şeklindedir.

Brugge Vize Başvurusu

Brugge vize başvurusu işlemlerinde vize için resmi makamlarca belirlenen belgelerin bulunması ve vize türüne göre alınan randevuda gerekli kuruma teslime edilmesi gerekmektedir.

Brugge Vize Evrakları

Brugge vize evrakları vize türü kapsamında hangi vize için başvurulduğuna göre değişiklik gösterebilmek ile birlikte her vize başvurusunda pasaport, biyometrik fotoğraf ve sağlık sigortası talebi edilmektedir.

Brugge Vize Fiyatları / Ücreti

Brugge vize ücreti için belirlenen rakam resmi kurumlar tarafından istenen vize türüne göre değişiklik gösterecek şekilde ilan edilmiştir.

Brugge Vizesi Kaç Günde Çıkar

Belçika vizesi için başvuruda bulunan kişiler eksik ve yanlış bir belge teslime edilmemesi halinde mülakata tabi tutularak 7 ile 15 gün arasında bir sonuçla karşılaşmaktadır.

Brugge Vizesi Nasıl Alınır

Belçika ve Brugge vizesi için daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×