Braine-l’Alleud Vize   - Eraytur
Belçika Vizesi

Braine-l’Alleud Vize  

Belçika Braine-l’Alleud Vize Başvurusu

Belçika Schengen sahibi olan vatandaşlar Braine-l’Alleud şehrine giriş yapabilir. Braine-l’Alleud vize işlemlerinin tamamlanması üzerine ülkenin tüm şehirlerine seyahat etmenize izin verilecektir.

Braine-l’Alleud İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları pasaport sınıfına göre Braine-l’Alleud vize işlemlerine geçer. Şöyle ki bordo pasaporta sahip olanlar için vize zorunludur. Diğerleri için ise Braine-l’Alleud vize muafiyet anlaşmalarına yer verilmiştir.

Braine-l’Alleud İçin Vize Şartları

Öncelikle vizeye dair belgelerin toplanması önem arz ediyor. Braine-l’Alleud için vize şartları olarak seyahate dair evraklar sıralanır. Bununla birlikte Braine-l’Alleud vize merkezlerini öğrenmek ve e-randevu sistemine göre harekete geçmek gerekir.

Braine-l’Alleud Turist Vizesi

90 günlük kalma süresi dahilinde Braine-l’Alleud turist vizesi başvurularına geçilmesi gerekiyor. Bu vize türünde başı çeken rezervasyonlar oluyor.

Braine-l’Alleud vize sırasında şehre özgü ulaşım ile otel rezervasyonları talep ediliyor.

Braine-l’Alleud Vize Başvurusu

Elektronik ortamdan vize başvuru formuna ulaşır ve doldurmaya başlarsınız. Bununla birlikte vize talep dilekçesine yer verilir. Braine-l’Alleud vize başvurusu belgeler üzerinden ele alınır ve Belçika Konsolosluğu üzerinden sonuç açıklanır.

Braine-l’Alleud Vize Evrakları

Varsa davetiyeleri ibraz etmeli ve geçerli pasaport ile başvurmalısınız. Braine-l’Alleud vize evrakları olarak nüfus kayıt belgeleri ve seyahat sağlık sigortası da istenir. Bunların ardından meslek ile eğitim belgelerini de paylaşmanız gerekebilir.

Braine-l’Alleud Vize Fiyatları / Ücreti

Talep edilen belgelerin her birini öğrenmeli ve son aşamada ödemelere geçmelisiniz. Braine-l’Alleud vize fiyatları / ücreti 80 Euro şeklindedir. Devamında gelen 40 Euro ise hizmet bedeli olarak tahsis edilmelidir.

Braine-l’Alleud Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vizenin sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişir. Braine-l’Alleud vizesi kaç günde çıkar sorusuna konsolosluk bünyesinde 7 – 15 iş gününe yer verilmektedir.

Braine-l’Alleud Vizesi Nasıl Alınır

Pasaportun yıpranmamış ve en az 2 sayfasının boş olması istenir. Bunun gibi zorunlu belgelerin her birini hazırlamanız gerekir. Braine-l’Alleud vizesi nasıl alınır merak edenler ilgili belgeler ile ödemelere karşı başvurulara geçer. Böylece konsolosluk üzerinden biyometri işlemleri için randevuya yer verilir. Her bir adımda isteyenler danışmanlık hizmetlerinden dahi faydalanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×