Beringen Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Beringen Vize

Belçika Beringen Vize Başvurusu

Beringen vize, Belçika Beringen’e gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız pasaport türüdür. Bu pasaportu Belçika Başkonsolosluğu’ndan alabilirsiniz.

Beringen İçin Vize Gerekli Mi

Beringen için vize gerekli mi; bordo pasaport sahibi iseniz yapacağınız tüm seyahatlerde gereklidir. Bordo pasaport dışında yeşil, gri ya da siyah pasaportu bulunan kişiler 180 günde 90 günlük hakkını kullanabilir.

90 günü aşan tüm seyahatler için pasaport fark etmeksizin Beringen vize alınması zorunludur.

Beringen İçin Vize Şartları

Beringen için vize şartları hakkında net bir bilgiye ulaşmak güçtür. Belçika vize başvurusunda bulunmak için kişilere herhangi bir şart sunulmuyor.

Ancak yapacağınız seyahatte sizin ve ülkenin güvende olması için maddi durum ya da dilekçe gibi belgelerinize dikkat edilir.

Beringen Turist Vizesi

Beringen turist vizesi, kısa süreli gerçekleştireceğiniz turistik amaç ile oluşturulmuş seyahatlerde verilir. Ziyaret ya da iş gezisi gibi nedenler alınmasındaki en büyük bölümü oluşturuyor.

Beringen Vize Başvurusu

Beringen vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin mutlaka Belçika Konsolosluğu’ndan randevu alması gerekiyor. Yetkili merkezlerden ya da doğrudan konsolosluktan yapılacak Beringen vize başvuruları randevusuz bir şekilde gerçekleştirilemez. Başvuru sırasında ise belgelerin eksiksiz olması gerekir.

Beringen Vize Evrakları

Beringen vize evrakları;

  • Pasaport
  • 2 adet biometrik fotoğraf
  • Seyahatinize ilişkin rezervasyonlar
  • Maddi durumunuzu ve düzenli gelirinizi kanıtlayan belgeler
  • Başvuru formu ve uygun dil seçimi ile oluşturulmuş dilekçe
  • Nüfusa ilişkin gerekli tüm resmi belgeler
  • Vize türünüze bağlı olarak sizden istenecek ekstra belgeler
  • Seyahat sağlık sigortası

Beringen Vize Fiyatları / Ücreti

Beringen vize fiyatları / ücreti c vizesi türleri için 736 TL olarak hesaplanmıştır. Ancak bu ücret kişinin yaşına, alacağı vize türüne ya da vize süresine göre değişiklik gösterebilir.

Beringen Vizesi Kaç Günde Çıkar

Beringen vizesi kaç günde çıkar; vizenin size ulaşması başvurunuzun ardından ortalama 15 gün sürecektir. Ancak vize türünüze ve konsolosluğa bağlı olarak bu sürede uzama görülmesi muhtemeldir.

Beringen Vizesi Nasıl Alınır

Beringen vizesi nasıl alınır; Beringen vizesi almak isteyen kişiler Belçika Başkonsolosluğu’na vize talebinde bulunarak vizesini alabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×