Belçika Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Belçika Vizesi

Belçika vize istiyor mu; giriş adımlarında uzun süreli ya da kısa süreli vize alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Kısa süreli vize almak isteyen kişilerin turist vizesi üzerinden başvuru adımını tamamlaması yeterli olacaktır.

Belçika vizesi turist vizesi kategorisinde talep ediliyorsa, uçak biletleri ve otel rezervasyon bilgilerinin de ayrıca sunulması gerekir.

Belçika vize başvurusu yapılırken pasaportunuzun kesinlikle güncel olması gerekir. Pasaportun güncelliği ile alakalı sorununuz varsa başvuru kademesinin hemen öncesinde pasaportunuzun güncellenmesine dair talepte bulunmalısınız.

Belçika vizesi evrakları derlenirken başvuru formunun eksiksiz dolduruluyor olmasına da ayrıca önem verilmelidir. Başvuru formunun ıslak imzalı şekilde belgelerin arasına eklenmesi gerekir.

Belçika vizesi ücreti ödeme sürecinde size verilen makbuzu saklamanız gerekmektedir. Makbuzun saklanmasının yanı sıra dijital olarak da ödemeler kayıt altına alınmaktadır. Ödeme adımının tamamlanmasının hemen sonrasında vize başvurunuz onay alacaktır.

Vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda, ödemiş olduğunuz vize harcının tarafınıza iade edilmeyeceğini de ayrıca bilmeniz gerekiyor. Eray Tur ile iletişim kurarak seyahate ilişkin tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×