Avustralya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Avustralya Vizesi

Avustralya vize istiyor mu; ülkeye giriş için vize onayının alınması bir zorunluluktur. Vize talep adımlarında ülkede kalacağınız süreye göre başvuruda bulunacağınız vize türünde de değişim meydana gelecektir.

Avustralya vizesi talep ederken başvuru formunun eksiksiz doldurulmasına ayrıca önem verilmelidir. Başvuru formunun doldurulması sırasında aksaklık yaşanmaması için eksik ya da güncel olmayan verilere yer vermemelisiniz. Başvuru formunun ıslak imzalı şekilde sunulmasına da ayrıca özen gösterilmelidir.

Avustralya vize başvurusu sırasında talebinizin dikkate alınması için başvuru ücretinin ödenmesi gerekir. Başvuru ücretinin ödenmesi ile beraber, başvuru değerlendirmeye alınacaktır.

Avustralya vizesi evrakları derlenirken ödeme yaptığınıza dair gerekli olan bilgileri sunan makbuzu da saklamalısınız. Dijital olarak da ödeme adımları kayıt altına alınsa da makbuz saklamanız da önemli bir safhadır.

Avustralya vizesi ücreti ödeme adımında dilediğiniz metodu kullanabilirsiniz. Ücret ödeme adımlarında kişilerin sadece kendi kimlik bilgileri üzerinden işlem gerçekleştirmesine izin verilir. Vize başvurusunun ret yanıtı alması durumunda ödenecek olan tutarın sistem tarafından size iade edilmeyeceğinin de ayrıca bildirilmesi gerekir. Eray Tur seyahat detaylarının ayarlanmasına dair kusursuz bir hizmet verecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×